Pomoc do nového začátku pro samoživitelku Lilianu a její 2 děti

Brno / Organizer: Liliana Trundová zc.tsop@avodnurtanailil

{}
0 %

Pomoc do nového začátku pro samoživitelku Lilianu a její 2 děti

Amount raised 0 Kč of 24 000 Kč goal
Left -620 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 02. November 2022

Help by sharing

Jsem maminka samoživitelka a mám 2 děti 5letého Sebíka a 11letého Domču. V současné době žiju s dětmi v tréninkovém bytě v projektu prevence bezdomovectví Armády spásy. Domča je aktivní dítě. Hraje florbal za FBŠ Hattrick Brno, ale má rád jakýkoliv sport. Škola mu jde od ruky. Hodně mi pomáhá i v domácnosti. Sebík je hodně chytré a zároveň neposedné dítě. Před nedávnem mu diagnostikovali ADHD. Podařilo se mi zajistit mu asistentku do školky na 30 hodin týdně. Ale i tak je to pro mě dost náročné, časově i psychicky.

Otcové nemají o styk s dětmi zájem. Tak jsem na kluky úplně sama.

Když se samoživitelka potřebuje přestěhovat

Výtěžek této sbírky půjde na lednici, pračku a matrace pro obě děti do nového bytu, kam se chystáme z tréninkového bytu přestěhovat.

Po dlouhé době se mi podařilo najít práci, kde mám volnější pracovní dobu s ohledem na péči o děti. Bohužel je to práce za minimální mzdu, ale jsem za ni ráda. Zaměstnavatel mi vychází hodně vstříc a taková práce se v dnešní době těžko hledá. Na druhou stranu je pro nás těžké s penězi vyjít, jelikož splácím ještě insolvenci za dluhy z mládí.

Prosím, pomozte mi, abych s dětmi mohla důstojně bydlet a aby mohli mít kluci domov, kde budou mít prostor na učení i odpočinek po tom všem, čím si v životě prošli.

Děkuji.