Pohodlnější život pro nemocnou Natálku díky většímu autu

Liberec / Organizer: Lucie Fürstová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pohodlnější život pro nemocnou Natálku díky většímu autu

Amount raised 836 893 Kč of 500 000 Kč goal
Left -389 days
167 % z původního cíle
The campaign has ended 31. January 2023

Help by sharing

Malá usměvavá holčička z Liberce, Natálka je od narození těžce postižená, sama se neposadí, nepostaví, ani neudrží hlavičku.kombinaci závažných zdravotních problémů doplněných epilepsií. Její maminka prodělala ve 20. týdnu těhotenství cytomegalovirové onemocnění (zjednodušeně šlo o mononukleózu, která vypadala jako těžká angína) a dítěti v bříšku se přestal vyvíjet mozek.

Další zdravotní problémy

Naneštěstí se přidružily i další problémy jako například KISS syndrom, epilepsie a jiné. Natálka je tedy stále na úrovni 2-3 měsíců a je ležáček, nosí brýle a naslouchátko a čeká ji operace šilhajícího oka. Současná léčba ale pomohla částečně zvládnout epileptické záchvaty. A na první pohled byste na Natálce možná nepoznali, jak špatně je na tom zdravotně, je to krásná holčička, která umí rozdávat radost každým svým úsměvem. To je ostatně to, co pomáhá rodičům a starší sestřičce situaci zvládat. 

Jak sbírka pomůže

2letá Natálka je imobilní, maminka ji nosí v nosítku do bytu v 2. patře bez výtahu, nebo vozí ve speciálním rozměrném kočárku. Ten ale zabere celý kufr starého rodinného vozu, a navíc se do něj musí složitě rozkládat a následně znovu skládat. Auto Natálčiných rodičů navíc nemá Isofix. Ten je potřeba pro speciální autosedačku, která zabrání klimbání Natálčiny hlavičky. 

Výtěžek sbírky použije rodina na koupi ojetého vozu typu minivan, který jim usnadní nutné cestování.

Zbytek potřebných prostředků získá rodina prodejem stávajícího nevhodného vozu. Pojďme jim společně pomoci získat pomůcku, která je pro péči o Natálku nezbytná.

Díky Vám všem !!!

22. 02. 2023

Chceme poděkovat všem, kdo nám pomohli pro Natálku z velké části zafinancovat auto, kam se vejde vše potřebné (speciální kočárek, rehabilitační židlička, rehabilitační pomůcky a pomůcky na spaní) a má možnost isofixu pro speciální autosedačku. Děkujeme i za naše očekávané třetí miminko, které se nám nyní vejde do auta se 3. autosedačkou! ❤️ 

Děkujeme Dobročinnému Šatníku Liberec za obrovskou pomoc se sbírkou a všem dobrovolníkům z Liberce, kteří do toho dali spoustu úsilí, aby nám pomohli a samozřejmě Znesnáze, že sbírka mohla proběhnout 😊 Děkujeme, že jste s námi na naší cestě a máte otevřená srdce pro jednu malou nemocnou holčičku ❤️🥲

Děkujeme ještě jednou a přejeme hezký den,

Pánkovi

583 donations

“Podběl, díky moc.”
150 Kč — Lucie 4 months ago

360 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Jana Leitgebova 1 year ago

“Domčo,posílám ti něco málo ať máš blíže ke svému snu. Obdivuji tě , jakou máš sílu i v nepřízní osudu a jakou energii vyzařuješ. ”
777 Kč — Nosička Lucie 1 year ago

1 200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“MN ❤”
2 000 Kč — Ivana 1 year ago

“Kočky, víc teď nemůžu... :-(”
150 Kč — Anonymous donor 1 year ago

5 000 Kč — míša tichá 1 year ago