Podpořte pohádkové čtecí babičky ve školkách

Plzeň / Organizer: Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM z.s. zc.nezlpmetot@yrad

0 %

Podpořte pohádkové čtecí babičky ve školkách

Amount raised 2 175 Kč of 25 000 Kč goal
Left -262 days
9 % z původního cíle
The campaign has ended 31. July 2023

Help by sharing

Když babičky čtou dětem, je v tom kus moudrosti i laskavosti. A právě o tu se dělí naše seniorky a senioři, kteří čtou pohádky v plzeňských mateřských školách. I vás dar pomůže tento krásný projekt na Plzeňsku zachovat a rozvíjet.

TOTEM se jako mezigenerační centrum zapojil do programu PŘEČTI už v roce 2019. Nápad se setkal s velkým ohlasem jak ze strany mateřských škol, tak i seniorů. Našim pohádkovým čtecím babičkám a dědečkům totiž vždy vybíráme školku, která je jim blízká, ať již vzdáleností nebo srdcem. V současnosti dochází pravidelně číst dětem pohádky tři desítky seniorů do 32 školek.

Koordinování projektu nás ročně vyjde na 200.000 korun. Získáváme je od velkých sponzorů i dárců jako jste vy - každá částka nám moc pomůže. Postaráme se za ni o hladkou čtecí misi třiceti seniorů, kteří rozdají radost více než 500 dětem. A to za to stojí!

TOTEM se podobnými mezigeneračními a dobrovolnickými projekty zabývá už více než 20 let. Díky nim pomáháme, kde je třeba. Přispějte a pomáhejte s námi!

6 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

421 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Pohádkové babičky, čtěte pohádky s láskou a užívejte si radosti v dětech z toho, co pro ně děláte! ❤️”
200 Kč — Magdalena Hanková 1 year ago

50 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago