Podpořme v léčbě studentku Arinu!

Jeseník / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořme v léčbě studentku Arinu!

Amount raised 3 118 Kč of 30 000 Kč goal
Left -48 days
10 % z původního cíle
The campaign has ended 04. June 2024

Help by sharing

Ahoj, jmenuji se Arina, je mi 20 let. Pocházím z Ruska, ale již 5 let žiji sama v České republice, kde se mi líbí a chtěla bych zde zůstat. Jsem studentkou 4. ročníku Hotelové školy v Jeseníku.

V lednu roku 2024 jsem vážně onemocněla zánětem mozkových blan.

Začalo to bolestmi ucha, kdy jsem dostala kapky do ucha, ale ty celkový stav ještě zhoršily. Byla mi později diagnostikována aseptická meningoencefalitis s periferní parézou v.s. Ramsay-Huntonův syndrom. V nemocnici jsem byla 14 dní na infekčním oddělení. Ochabla mi půlka obličeje, což bylo označeno virusem herpesu, léčení probíhalo kapačkami, antibiotiky a jinými léky.

Poté jsem byla propuštěna do domácí léčby. Momentálně se stále doma léčím. Trpím migrénami, chodím na rehabilitace a celkově jsem zatím slabá.

Jak sbírka pomůže?

O pomoc žádám, protože mi můj zdravotní stav nedovolí dokončit maturitní zkoušky a nemohu ani pracovat. Ukončit ročník zvládnu, maturitní zkoušku však složím až na podzim.

Mám vízum do 30. 6. 2024 a potřebuji zaplatit zdravotní pojištění, abych si mohla vízum prodloužit a v České republice zůstat.

Peníze bych tedy konkrétně použila na zaplacení zdravotního pojištění na 1 rok a doléčení ochablé tváře, na kterou mi byla doporučena akupunktura také na doplňky stravy, které musím denně brát.

Děkuji vám všem za pomoc a podporu! Velký dík také patří spolužákům a škole, ve které studuji!

4 donations

2 112 Kč — Anonymous donor 2 months ago

373 Kč — Anonymní dárce 3 months ago

“Ať se Vám daří. ”
300 Kč — Alex 3 months ago

333 Kč — Anonymous donor 4 months ago