Podpořme Rozárku s leukemií na její cestě k uzdravení

Pardubice / Organizer: Veronika Koutská zc.manzes@541avojelak.akinorev

0 %

Podpořme Rozárku s leukemií na její cestě k uzdravení

Amount raised 96 293 Kč of 60 000 Kč goal
Left -831 days
160 % z původního cíle
The campaign has ended 17. August 2023

Help by sharing

Naší nemocné dcerušce Rozárce jsou teprve 3 roky. Byla vždy živou a veselou holčičkou, která chtěla zkoumat svět kolem sebe. Bohužel, se ale začala stávat častěji unavenou a objevily se na ní modřiny a petechie. Ihned jsme ji vzali k paní doktorce a bohužel jsme se dozvěděli něco, co nás všechny zasáhlo hluboko.

Rozárka trpí akutní lymfoblastickou leukemií.

Od té chvíle se Rozárčin život otočil vzhůru nohama. Okamžitě jsme museli vyrazit do nemocnice, kde začala probíhat její léčba.

Jak sbírka pomůže?

Nemoc si vynucuje mnoho opatření, a proto, až se Rozárka vrátí domů, musíme zajistit bezpečné a hygienické prostředí.

To je finančně velmi náročné, potřebujeme čističku vzduchu, nový vysavač, hygienické a zdravotnické potřeby a další věci, které jí umožní v bezpečí se uzdravit.

Momentálně je Rozárčina maminka v pracovní neschopnosti a rodina je závislá pouze na příjmech tatínka. Finanční podpora ze sbírky by nám hodně pomohla zvládnout veškeré náklady a zabezpečit domov pro naši Rozárku.

Z celého srdce vám děkujeme za vaši podporu a každou korunku, kterou nám pošlete. Společně dokážeme poskytnout Rozárce bezpečnou cestu zpět ke zdraví.

S láskou a vděčností,

Rodina Rozárky

Druhá chemoterapie

05. 08. 2023

Pořád s úsměvem na tváři

Pozdrav

04. 08. 2023

Ahoj, všem chci moc poděkovat, za krásné vzkazy, korunky a slova podpory.

Rozárka s rodinou ❤️

Poděkování

02. 08. 2023

Moc děkujeme všem za každou korunku, kterou jste nám poslali❤️ za krásné vzkazy a především za podporu ❤️

Vzhledem k situaci, kdy budu dlouhodobě v pracovní neschopnosti, necháme sbírku ve vašich rukách a třeba se k nám zakutalí i nějaká ta korunka navíc, která nám pomůže zvládat běžné výdaje spojené s bydlením a poplatky❤️.

Moc děkujeme! 🥰❤️

151 donations

Zuzana Burešova 17.08.2023 777 Kč

“Přeji brzkê uzdravení...hodnĕ štěstí”

Anonymous donor 14.08.2023 373 Kč

Anonymous donor 14.08.2023 500 Kč

“Hodně sil <3”

Kačka a Kuba 14.08.2023 300 Kč

“Veru, přejeme mnoho sil a přeji ať Rozárka zvládá i další léčení s úsměvem na tváři ❤️ je to velmi šikovná holka po mamince ”

Zuzka 14.08.2023 1 000 Kč

“Ať jsi Rozarko zase brzy fit❤️”

Anonymous donor 14.08.2023 373 Kč

Pavlina 14.08.2023 252 Kč

“Rozarko,aspoň něco málo,Držíme palce a prejeme s Elenkou hodně zdraví 🍀🍀🍀Věříme ze to zvládneš❤️❤️❤️ ”

Hanina 11.08.2023 248 Kč

“Přeji Ti princezno brzké uzdravení a rodině pevný nervy Myslím na Vás každý den ”

Anonymous donor 10.08.2023 100 Kč

Anonymous donor 10.08.2023 373 Kč