Podpořme Radomíra, který musí rehabilitovat na motomedu

Rožnov pod Radhoštěm / Organizer: Radomír Janiš zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořme Radomíra, který musí rehabilitovat na motomedu

Amount raised 0 Kč of 70 000 Kč goal
Left -398 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 15. May 2023

Help by sharing

Jmenuji se Radomír a je mi 34 let. Ve 3 letech mi byla zjištěna spinální svalová atrofie 3.typu. Do svých 12 let jsem chodil, ale později se můj stav začal zhoršovat.

Snažil jsem se bojovat, co to jen šlo, abych se vyhnul vozíčku, ale bohužel jsem na něm přes veškerou mou snahu skončil.

Už 22 let používám elektrický invalidní vozík, který mi usnadňuje život, abych se mohl samostatně pohybovat a dostat se ven, k lékaři a na další nezbytná místa.

Má nemoc je neléčitelná. Jen mohu zpomalovat její progresi.

Mám léčbu, která brání rychlému zhoršení, ale nezbytná součást léčby je pravidelná rehabilitace, která mi byla doporučena lékaři.

Jak sbírka pomůže?

Potřebuji cvičit jak ruce, tak nohy a s tím mi pomůže motomed.

Výtěžek sbírky půjde právě na tuto speciální pomůcku. Prosím, pomozte mi usnadnit život. S motomedem budu schopen cvičit ruce, a díky tomu se budu moci sám najíst, udělat základní hygienu atp.

V místě mého bydliště není dostatečná rehabilitační péče na můj druh nervosvalového onemocnění.

Jsem osoba nevýdělečně činná, a tak si nemohu sám dovolit koupi motomedu, protože je to opravdu velká finanční částka. Nový přístroj stojí cca 150 000Kč až 200 000Kč, a proto bych chtěl repasovaný, který vyjde okolo 70 000 Kč, ale i na něj finančně nedosáhnu.

Budu vám moc vděčný za každou pomoc. Děkuji, a přeji vám všem hlavně spoustu zdraví a pohody.