Podpořme Nadační fond Marka Koštíře a jeho odkaz

Mladá Boleslav / Organizer: Nadační fond Marka Koštíře zc.eritsokmfn@ofni

{}
0 %

Podpořme Nadační fond Marka Koštíře a jeho odkaz

Amount raised 0 Kč of 50 000 Kč goal

0 % z původního cíle
The campaign has ended 01. January 1970

Help by sharing

Jako nadační fond se snažíme podporovat ty, kteří to opravdu potřebují. 

 Nadační fond vznikl v roce 2020 po tragické autonehodě našeho kamaráda Marka Koštíře. Marek měl dobré srdce, sám pomáhal potřebným a přispíval na nadace, útulky a další dobročinné účely. Jeho památku chceme zachovat a v jeho jménu pomáhat dále.

 Fungujeme sice teprve 3 roky, ale snažíme se jít postupnými kroky a každý rok se zlepšovat, hledat nové partnery, kteří nám pomohou v naší cestě. Bez pomoci dobrovolníku, kamarádů a partnerů, kteří nás podporují bychom nikdy takovou přidanou hodnotu nevytvořili, vše totiž děláme ve svém volném času a zdarma.  

Naše cesta začala v roce 2020 uspořádáním fotbalového memoriálu Marka Koštíře v Dolním Bousově, kde Marek v té době aktivně působil. Původně se mělo jednat o symbolickou akci jakožto vzpomínku právě na Marka. Právě tam se zrodil nápad, založit nadační fond a pomáhat dál. V roce 2021 jsme tedy uspořádali první oficiální ročník a vybrali částku 60 000,- Kč, kterou jsme podpořili malého Vojtu Jenče trpícího hypoglykémií typu 1.A. Následující ročník, tedy 2022, jsme šlápli do pedálů a pro Milenku Vokounovou, která je ve stavu vigilního koma, jsme vybrali přes 170 000,- Kč na laserové regenerační terapie.  

A co dál? Půjdeme pozvolně a dopředu :).

Za tu krátkou dobu jsme se i tak dokázali, alespoň podle nás, významně posunout. Děkujeme všem partnerům a zejména portálu Znesnáze21 a NF Škoda Auto, za podání pomocné ruky a posunutí našich činností na novou úroveň.

 Tato sbírka slouží pro výběr financí pro náš NF abychom mohli pokrýt nezbytné vstupy pro naše činnosti a veškerý zbytek (90%+) vkládáme na hlavní sbírku pro aktuální ročník. Využíváme tedy portálu Znesnáze21, abychom zajistili soulad s právními nařízeními a zákony České Republiky, kterým nadační fondy a podobné organizace podléhají. Díky tomu má každý kdo přispěje možnost vystavit si okamžitě potvrzení o daru a nemusíme podepisovat individuální darovací smlouvy na drobné částky.  

Předem děkujeme všem za podporu, kterou nám dáváte. Je to benzín do našich motorů, který nám dovoluje jet dál po cestě, kterou jsme se vydali.  

Za celý tým Nadačního fondu Marka Koštíře vám srdečně děkujeme.

www.nfmkostire.cz