Podpořme dvě maminky, aby si mohly nadále pomáhat

Skuteč / Organizer: Sandra Filáčková zc.manzes@32avokcalif.ardnas

{}
0 %

Podpořme dvě maminky, aby si mohly nadále pomáhat

Amount raised 6 802 Kč of 60 000 Kč goal
Left -417 days
11 % z původního cíle
The campaign has ended 24. April 2023

Help by sharing

Jako samoživitelka na rodičovské každý měsíc sotva vycházím. S tím, jak se vše zdražuje, je to čím dál tím vyhrocenější a do toho všeho je syn na sunaru a plenách.

Před Vánoci jsem byla v situaci, kdy se mi s pomocí mé rodiny sice podařilo zaplatit dlužné na nájemném, aby mě z bytu nevyhodili, ale už jsem neměla na jídlo.

V té době se má kamarádka měla stěhovat do baráčku ke svému příteli. Bohužel, člověk míní a osud mění. Po nehezkém rozchodu jsem neváhala jí nabídnout prozatímní domov s tím, že si pomůžeme navzájem – ona neměla kam jít a já co jíst, takže jsme se krásně doplnily. A jelikož má Marcelka ve střídavé péči 5letého syna, tak během krátké chvíle se z našich dětí stali parťáci a z nás dvou super spolubydlící. Přesto, že žijeme ve 2+1 a občas nám přijde ten byt menší a menší, tak jsme nakonec s Marcelou vždy našly kompromis ke spokojenosti všem.

Ale aby toho nebylo málo, tak přesto, že je byt po rekonstrukci, tak pan domácí bude muset udělat odpady (mokré zdi, plíseň atd.), což pro nás znamená, že se do konce března musíme vystěhovat!

Jak sbírka pomůže?

A tak jsme se Marcelou rozhodly si najít společně nový domov pro mě, mého 2letého syna, Marcelku a Vojtíška ve střídavé péči.

Výtěžek sbírky půjde na kauci a nájemné, případně na nezbytné vybavení bytu, protože veškeré stávající vybavení je pana domácího.

Prosím, pomozte nám, abychom si mohly s kamarádkou nadále pomáhat.

Děkujeme.

7 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“At to klapne. ”
5 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Pro Sandru ”
100 Kč — Pavouk 1 year ago

150 Kč — Sugar Daddy 1 year ago

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Pamatuji kdy jsi mi ty pomohla najít si práci a začali jsme spolu v megatechu. I když se nebavíme umím si jako máma představit čím procházíš. Posílám co můžu. ”
100 Kč — Nikol Vodičková 1 year ago