Podpořme Domíska v rehabilitacích!

Poděbrady / Organizer: Martina Přenosilová zc.manzes@m.avolisonerP

{}
0 %

Podpořme Domíska v rehabilitacích!

Amount raised 20 421 Kč of 200 000 Kč goal
Left 44 days
10 % z původního cíle
The campaign has ended 09. May 2023

Help by sharing

Jsem maminka 2 dětí. Staršímu je 13 let a mladší Domísek29 měsíců. Jsem na ně sama. Moje těhotenství bylo celé v pořádku, tak jsem se těšila na miminko. Porod byl komplikovaný, Domísek byl pootočený do strany, a proto nešel ven, po 2 hodinách trápení na sále jsem ho porodila.

Po porodu bylo vše v pořádku až do jeho 4,5 měsíce. To začal stáčet oči nahoru, zvláštně dávat ruce, dětská doktorka nás poslala k neuroložce, té se to nelíbilo, tak nás objednala na EEG do Motola.

Po vyšetření, mi volali ještě ten den domů, s tím, že druhý den čeká mého syna hospitalizace, protože trpí těžkou formou epilepsie – Westovým syndromem.

Zhroutil se mi svět. Hospitalizace trvala přes 2 měsíce, než našli vhodnou léčbu. Do toho má hypotonii – ochablé svalíky a opožděný vývoj.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na rehabilitace pro Domíska.

Ve svých 29 měsících je tak na úrovni ročních dětí. Říká jen máma, jinak se vyjadřuje svými zvuky. Proto jsem dostala doporučení na kliniku v Praze, kam dojíždíme jednou za 2 měsíce na intenzivní fyzioterapie a logopedii, ani jedno nehradí zdravotní pojišťovna, je to moc nákladné 10 dní na klinice stoji 26 000 Kč, hodina logopedie 1000 Kč, teď skoro po roce čekání dojíždíme do Prahy na hipoterapii, kvůli chvilkové jízdě na koni, musím jet celkem 120 Km, Domíska ale podpořím ve všem a moc mu tato terapie pomáhá, i když je to pomále, protože na vše potřebuje spoustu času a na nic nepřijde sám.

Ale třeba jednou i časem doženeme jeho vrstevníky. Prosím, pojďte nám na této dlouhé a těžké cestě pomoct. Jako každá milující maminka chci pro mé nemocné dítě maximum a mé finanční možnosti na terapie nestačí.

Budu vám tak velmi vděčná za jakoukoliv pomoc.

Děkuji.

Patrons 1

fajnshop.com
Partnerem sbírky je e–shop fajnshop.com a jeho zákazníci.

22 donations

200 Kč — Marta 2 days ago

1 221 Kč — Anonymous donor 5 days ago

10 000 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Drzim palce at vse dobre dopadne!”
373 Kč — JL 3 weeks ago

“♥️♥️♥️”
252 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Hodně sil a ať se daří!”
373 Kč — Jiřina 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Martinko, moc Domíkovi držím palce. Dar zatím spíš symbolický. Po výplatě se zapojím víc. Držte se.”
100 Kč — Jančule 1 month ago

“💙❤️💙”
777 Kč — Stanislava Koprdová 1 month ago

1 221 Kč — Jirka a Terka 1 month ago