Podpora pro samoživitelku dvou handicapovaných synů

Svitavy, Městečko Trnávka / Organizer: Jana Fibikarová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpora pro samoživitelku dvou handicapovaných synů

Amount raised 5 000 Kč of 5 000 Kč goal
Left -780 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 02. April 2022

Help by sharing

Jsem maminka samoživitelka, žiji se svými syny ve starém bytě. Z důvodu nepříznivého zdravotního stavu obou chlapců se nám zvyšují celkové náklady rodiny. Mladší je uživatelem Sociálně aktivizační služby a má diagnostikovaný dětský autismus, epileptický syndrom, mentální retardaci a ADHD. Starší syn má také zdravotní problémy a včetně toho trpí i potravinovými alergiemi.

 Z důvodu zvyšování cen za nájem i energii nevycházíme dobře s penězi, a proto bych ráda touto formou ráda požádala o finanční pomoc pro mé děti.

 Bohužel jsme se dostali do situace, která nás tíží. Do práce nemohu chodit, jelikož mladší syn ze zdravotních důvodů chodí do školy jen 2x týdně. Ve zbytku času jsem s ním já a naplno se mu věnuji. Máme také stále spoustu neočekávaných nákladů na život – léky, speciální potraviny atp. Ráda bych svým synům dopřála jen to nejlepší, ale bohužel to vždy není v mých možnostech. Jeden ze synů by potřeboval nový školní batoh, vybavení do školy, boty, oblečení a na jízdné v celkové hodnotě 3 000 Kč.

 Pomoc sbírkou mi navrhla sociální pracovnice z Rodinného Integračního Centra. Napsala mi moc milé doporučení.

 Spolupráce s maminkou Tadeáše a Davida je na vysoké úrovni, paní je v práci se syny aktivní. Také se snaží zajistit co možná nejlepší životní podmínky pro své syny.

 Budeme Vám vděční za jakoukoliv pomoc a podporu. Moc si toho se syny vážíme.

1 donations

“Dobrý den, držím vám palce s péči o syny. Mám syna 15 let, kdybyste nekdy něco potřebovala, napište, třeba to u nás zrovna bude: jalexova@gmail.com”
5 000 Kč — Jana 2 years ago