Po závažném úrazu hlavy potřebuje Gábina rok rehabilitací

Šenov u Nového Jičína / Organizer: Gabriela Petřkovská zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Po závažném úrazu hlavy potřebuje Gábina rok rehabilitací

Amount raised 390 654 Kč of 300 000 Kč goal
Left -413 days
130 % z původního cíle
The campaign has ended 30. April 2023

Help by sharing

Život se mi otočil naruby před 4,5 roky, kdy se mi stal úraz hlavy – 13,5hodinové krvácení do mozku si vybralo svoji daň a moje cesta k navrácení do běžného života ještě bude běh na dlouhou trať.

Dnes mám vlivem úrazu postižené všechny 4 končetiny a levá polovina těla je na tom o moc hůře. Levou rukou nepohnu vůbec a levou nohou úplně malinko.

V srpnu mi bylo 30 let, můj život se ale rozhodně nepodobá tomu před úrazem mozku. Skoro až nevěřím tomu, že jsem kdy mohla cestovat a dálkově si dodělávat při práci vysokou školu – bakalářské studium.

Momentálně bohužel nezvládnu sama nic – maminka mě koupe, vaří mi, pere mi, obouvá mi boty, prostě mi pomáhá se vším. Bez ní jsem naprosto bezmocná.

Moje největší přání v životě je být aspoň trochu samostatná!

Stále rehabilituji a potřebuji víc než, co si můžu finančně dovolit, jelikož rehabilitace jsou moje jediná naděje na lepší zítřky a opravdu mi pomáhají posouvat se dopředu, i když opravdu malými krůčky.

Jak sbírka pomůže?

Hodina rehabilitace stojí 1000 Kč a nejlepší by bylo cvičit aspoň 4x v týdnu po 2 hodinách, což si opravdu nemůžu bohužel dovolit. Budu Vám nesmírně vděčná za jakýkoliv finanční příspěvek do této sbírky, jejíž výtěžek půjde právě na rehabilitace, kterými mi dáte naději a sílu věřit v lepší zítřky.

Jste úžasní !!!

10. 05. 2023

Zdravím všechny dobré lidi se zlatým srdcem, kteří mi přispěli jakoukoliv finanční částku- a tímto mi moc pomohli přiblížit se mému vysněnému cíli- být normální holka!!! Díky vaším příspěvkům a tak velké vybrané částce si mohu dovolit pravidelné finančně náročné rehabilitace a jsem Vám všem z celého srdce vděčná a strašně MOC MOC MOC vám děkuji. Přeji všem zdraví a ještě jednou velké díky, s pozdravem Gabriela :)

709 donations

“Nechť je to stále lepší a lepší... :-)”
222 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držíme palce a přejeme brzké uzdravení.”
500 Kč — Anetka a Ellinka PV 1 year ago

300 Kč — Anonymous donor 1 year ago

333 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

202 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Hodně sil”
100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

400 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Moc držím palečky, ať je líp a rehabilitace pomůže!”
777 Kč — Anonymous donor 1 year ago