Po požáru pomůžeme Milanovi

Karolinka, Stanovnice / Organizer: Jana Hrbková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Po požáru pomůžeme Milanovi

Amount raised 0 Kč of 600 000 Kč goal
Left -142 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 17. July 2023

Help by sharing

Jmenuji se Jana a jsem kamarádka Milana, kterému se z pátka na sobotu přihodila tragická událost, kdy mu shořela celá dílna a stání pro zemědělskou techniku včetně veškerého technického vybavení. Milan je OSVČ a pracuje jako zemědělec a těžař v lese. Nyní nemůže pracovat na poli ani v lese, nebo se starat o zvířata.

Jak sbírka pomůže?

Hospodářství a práce – to byl celý Milanův svět. Pojďme mu společně pomoci získat zpátky potřebné vybavení, aby mohl opět pracovat.

Hospodářství zdědil po tatínkovi. V jejich rodině se předávalo z generace na generaci.

Má 3 syny – 23letého, 18letého a nejmladšího 5letého. Bohužel v nedávné době se po 20letém manželství rozvedl. Milan nikdy o nic nikoho nežádal, celý život tvrdě pracoval a snažil se vždy pomáhat ostatním. Chtěla bych touto cestou Milanovi a jeho dětem pomoc tady v té těžké situaci a tragédii, která se mu stala. Hodnějšího člověka opravdu neznám a vždy myslel hlavně na druhé. Proto budu moc ráda za každou korunku, aby se z toho nějak dostal a začal pomalinku fungovat a vracet se do normálního života.

Bez potřebných nástrojů to ale nepůjde. Milan požárem přišel o 2 traktory, diskovou sekačku za traktor, lis na balíky, ovíječku na balíky, díly na traktory, kompresor, fekální vůz, zahradní traktůrek, nářadí – úhlové brusky, řetězové pily, hoblovky, svářečky, centrálu a další věci i ty citové hodnoty např. traktůrek po tatínkovi, nebo motorku.

Ukažme pracovitému Milanovi, že tu nezůstal sám, a že mu pomůžeme získat majetek, který mu požár nenávratně vzal.

Moc ze srdce všem děkuji.

3 donations

“Převod do sbírky Podporte smrteľne chorého Martinka.”
-700 Kč — znesnáze21 3 months ago

200 Kč — Anonymous donor 7 months ago

500 Kč — Anonymous donor 8 months ago