Pástorová

Nový Jičín / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pástorová

Amount raised 0 Kč of 30 000 Kč goal
Left -217 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 01. May 2023

Help by sharing

NADPIS: Podpořme maminku Janu se 4 dětmi

Jmenuji se Jana a jsem maminka 4 dětí. Prošly jsme si s dětmi vším možným, ale dnes jsme všichni moc rádi, že žijeme sami. Pracuji jako kloboučnice. Tuto práci mám velmi ráda, a navíc při ní mohu trávit více času s dětmi, což se během jejich dospívání ukázalo jako velmi potřebné.

Na úřadech žádám o všechny možné příspěvky, abychom se současným zdražováním byli schopni vyjít.

CITACE: Naše finanční situace nás donutila bydlet v bytě, který není zkolaudovaný, a tím jsme se ocitli v začarovaném kruhu, protože tak nemám nárok na příspěvek na bydlení.

PODNADPIS: Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky nám pomůže se přestěhovat a s jeho pomocí budeme schopni uhradit kauci a nájemné.

V řádném bydlení pak budu mít nárok na příspěvek na bydlení, čímž se naše velmi vypjatá finanční situace uklidní.

Prvnímu synovi je 17let. Učí se na stavebního dělníka a strašně rád hraje na PlayStation, ale bohužel moje finance mi neumožňují mu ho koupit, a tak nám ho půjčuje kamarád, když jej zrovna nepotřebuje.

Druhé dítě – dcera má 15let a je první rok na oboru prodavač. Zatím se jí tam líbí a je tam spokojená. Učitelé ji chválí a na praxi je také šikovná. Zatím má nejlepší známky ze třídy. Má ráda módu a moc by si přála lepší telefon, na který se snaží šetřit z peněz co dostává z praxe. Třetí dítě je 14letý syn, který se také dobře učí, rád chodí s klukama ven a přál by si airsoftovou pistoli. Až to bude možné, tak si na ni našetří z peněz, co dostane od babičky a dědy na Vánoce a poslední dítě je 10letý kluk, který rád chodí ven a jezdí na kole.

Když je to možné, tak chodíme na různé procházky, nebo ven hrát fotbal, případně basketbal. Doma zase hrajeme různé stolní hry. Snažím se s dětmi trávit co nejvíce času to jde, když zrovna nejsou venku s kamarády.

Budu vám s dětmi moc vděčná, když nás podpoříte, abychom se mohli přestěhovat.