Osobní asistence pro skvělou mámu Simonu

Zdice / Organizer: Simona Spoustová zc.manzes@avotsuops.anomis

0 %

Osobní asistence pro skvělou mámu Simonu

Amount raised 296 642 Kč of 250 000 Kč goal
Left -1479 days
119 % z původního cíle
The campaign has ended 06. December 2021

Help by sharing

Jmenuji se Simona, je mi 47 let, jsem máma dvou úžasných dětí (20 a 14 let) a jsem vystudovaná lékařka. Můj život se razantně změnil po porodu mladší dcery, kdy mi bylo diagnostikováno neurodegenerativní neurologické onemocnění, v jehož důsledku jsem v průběhu let postupně ztrácela síly, až moje tělo zcela ochrnulo.

V současné době jsem upoutána na elektrický invalidní vozík a plně odkázána na pomoc druhé osoby. S dýcháním mi pomáhá přístroj zajišťující neinvazivní plicní ventilaci. Diagnóza mého onemocnění nebyla nikdy přesně uzavřena a v současné době neexistuje žádná léčba, která by nemoc zastavila, nebo alespoň její příznaky zmírnila.

Po rozvodu jsem se s oběma dětmi přestěhovala do domu svých rodičů, kde všichni společně žijeme. Děti a rodiče jsou mi velkou oporou a až do nedávna výhradně oni zajišťovali péči o moji osobu. S postupem času jsem však byla nucena vyhledat pomoc v podobě osobní asistentky, která do naší domácnosti denně dochází a vypomáhá jak s běžnými úkony, tak se samotnou péčí.

Náklady na asistentku na jeden měsíc činí zhruba 20 tisíc korun, za rok tedy něco okolo 250 tisíc korun. Jakkoliv se všichni v mém okolí usilovně snaží, příjem rodiny není tak vysoký, aby pokryl osobní asistenci v takovém rozsahu, v jakém by bylo třeba.

Obracím se touto cestou na všechny z vás, kteří byste mi mou už tak nelehkou situaci pomohli usnadnit. Budu vděčná za jakoukoliv finanční pomoc.

Simona

❤❤❤!!!

29. 10. 2021

Moji milí!

Řečeno slovy klasika: "Tak tohle jsem tedy opravdu nečekala"...:-)

Když jsem sbírku zakládala, ani ve snu by mě nenapadlo, že se během necelých dvou týdnů povede cílovou částku vybrat.

Díky Vám všem, kteří jste mě tak bleskově podpořili finančně i milými vzkazy.

Peníze, které se podaří vybrat nad rámec sbírky budou použity na rozšířené využití osobní asistentky a financování rehabilitace, kterou pravidelně postupuji.

Všem přeji hodně zdraví a radosti ze života, kterou mám, i přes všechny těžkosti, stále ohromnou

S.

Díky!

22. 10. 2021

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem kamarádům, známým, bývalým kolegům, pacientkám, spolužákům, bezejmenným dárcům i všem těm, ve kterých poznávám přátelé a kolegy mých dětí.

Děkuji Vám všem za neuvěřitelnou vlnu solidarity a podpory, která mě příjemně zaskočila a maximálně dojala...

Udělali jste mi obrovskou radost!

Simona

209 donations

Monica 21.10.2021 200 Kč

“Přeji hodně síly.Jste skvělá i Vaši blízcí.”

Hana 21.10.2021 777 Kč

“Hodně sil, Simono <3”

Ilona 21.10.2021 2 112 Kč

Ilona 21.10.2021 20 000 Kč

“Držte se I M M R”

Anonymous donor 21.10.2021 1 000 Kč

Anonymous donor 21.10.2021 100 Kč

Anonymous donor 21.10.2021 2 000 Kč

Anonymous donor 21.10.2021 1 221 Kč

Anonymous donor 21.10.2021 500 Kč

Gabriela Boháčová 20.10.2021 3 000 Kč

“Simonko drž se”