Osobní asistence pro skvělou mámu Simonu

Zdice / Organizer: Simona Spoustová zc.manzes@avotsuops.anomis

0 %

Osobní asistence pro skvělou mámu Simonu

Amount raised 296 642 Kč of 250 000 Kč goal
Left -1467 days
119 % z původního cíle
The campaign has ended 06. December 2021

Help by sharing

Jmenuji se Simona, je mi 47 let, jsem máma dvou úžasných dětí (20 a 14 let) a jsem vystudovaná lékařka. Můj život se razantně změnil po porodu mladší dcery, kdy mi bylo diagnostikováno neurodegenerativní neurologické onemocnění, v jehož důsledku jsem v průběhu let postupně ztrácela síly, až moje tělo zcela ochrnulo.

V současné době jsem upoutána na elektrický invalidní vozík a plně odkázána na pomoc druhé osoby. S dýcháním mi pomáhá přístroj zajišťující neinvazivní plicní ventilaci. Diagnóza mého onemocnění nebyla nikdy přesně uzavřena a v současné době neexistuje žádná léčba, která by nemoc zastavila, nebo alespoň její příznaky zmírnila.

Po rozvodu jsem se s oběma dětmi přestěhovala do domu svých rodičů, kde všichni společně žijeme. Děti a rodiče jsou mi velkou oporou a až do nedávna výhradně oni zajišťovali péči o moji osobu. S postupem času jsem však byla nucena vyhledat pomoc v podobě osobní asistentky, která do naší domácnosti denně dochází a vypomáhá jak s běžnými úkony, tak se samotnou péčí.

Náklady na asistentku na jeden měsíc činí zhruba 20 tisíc korun, za rok tedy něco okolo 250 tisíc korun. Jakkoliv se všichni v mém okolí usilovně snaží, příjem rodiny není tak vysoký, aby pokryl osobní asistenci v takovém rozsahu, v jakém by bylo třeba.

Obracím se touto cestou na všechny z vás, kteří byste mi mou už tak nelehkou situaci pomohli usnadnit. Budu vděčná za jakoukoliv finanční pomoc.

Simona

❤❤❤!!!

29. 10. 2021

Moji milí!

Řečeno slovy klasika: "Tak tohle jsem tedy opravdu nečekala"...:-)

Když jsem sbírku zakládala, ani ve snu by mě nenapadlo, že se během necelých dvou týdnů povede cílovou částku vybrat.

Díky Vám všem, kteří jste mě tak bleskově podpořili finančně i milými vzkazy.

Peníze, které se podaří vybrat nad rámec sbírky budou použity na rozšířené využití osobní asistentky a financování rehabilitace, kterou pravidelně postupuji.

Všem přeji hodně zdraví a radosti ze života, kterou mám, i přes všechny těžkosti, stále ohromnou

S.

Díky!

22. 10. 2021

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem kamarádům, známým, bývalým kolegům, pacientkám, spolužákům, bezejmenným dárcům i všem těm, ve kterých poznávám přátelé a kolegy mých dětí.

Děkuji Vám všem za neuvěřitelnou vlnu solidarity a podpory, která mě příjemně zaskočila a maximálně dojala...

Udělali jste mi obrovskou radost!

Simona

209 donations

Město Zdice 29.11.2021 20 000 Kč

Anonymous donor 22.11.2021 5 000 Kč

“Simonko drž se. 🙂❤”

Lenka Ksandrová 14.11.2021 500 Kč

“Před dvaceti lety jste mi v hořovické nemocnici pomáhala přivést na svět moji dceru. Nyní bych ráda alespoň nepatrně pomohla já Vám. Přeji hodně sil.”

Markéta, teta a strejda 12.11.2021 2 112 Kč

“Simonko, přejeme hodně sil.....🍀”

Anonymous donor 12.11.2021 1 221 Kč

“Krásné společné chvíle se svou rodinou ❤️”

Barbora Chocová 11.11.2021 2 000 Kč

“Moc na vás myslím. Máte krásné děti a držim všechny palce✊🙏. Jste pro mě ta "nej. PANI DOKTORKA" a za vše moc děkuji”

JHBME.P. 10.11.2021 5 000 Kč

“Hodně radosti ze života i když není vůbec lehký! Držte se! Děkujeme, že i díky Vám nás je už 7 let patero...”

Markéta Hlávková 10.11.2021 373 Kč

“Hodně sil v tomto nespravedlivém a nerovném boji!”

Anonymous donor 04.11.2021 199 Kč

Anonymous donor 03.11.2021 1 000 Kč