Odborná psychická podpora pro vážně nemocné pacienty

Praha / Organizer: PRO Gaudia z.ú. zc.aiduagorp@avokrips

{}
0 %

Odborná psychická podpora pro vážně nemocné pacienty

Amount raised 61 834 Kč of 600 000 Kč goal
Left -206 days
10 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2023

Help by sharing

Každý někdy potřebuje psychicky podpořit. Když k někomu zavítá život ohrožující nemoc, o to víc.

 Jak umí psychoterapie pomoct?

Může snížit stres, zlepšit náladu a zmírnit opakované přemýšlení o diagnóze. A umí také snížit obavy a strach z recidivy, zmírnit psychickou úzkost i zlepšit kvalitu spánku.

Lze říci, že odborná psychická podpora je nezbytnou, bohužel doposud ne samozřejmou, součástí léčby. Jak od určení konkrétní diagnózy, tak po proces samotné léčby, tak i po jejím ukončení.  

Váš dar bude znamenat lidskou blízkost a úlevu na duši.

O dvě ramena navíc k poplakání a nošení těžkého břemene. O jeden úsměv navíc. O chvíli pochopení a podpory, když je jí nejvíce potřeba. 

Finanční dar, který věnujete, bude beze zbytku využitý na provozní náklady spojené s poskytováním psychické podpory pro pacienty se život ohrožující diagnózou, i jejich blízké pečující osoby. V neposlední řadě nám pomůže překlenout období než dojde k opětovnému vyplácení grantů a dotací.

Srdečně děkujeme!

Kdo jsme?

Jsme PRO Gaudia, z.ú. a poskytujeme dostupnou odbornou psychickou podporu dlouhodobě a vážně nemocným, umírajícím a jejich blízkým. Formou supervizí, osobních rozhovorů a workshopů nabízíme podporu i zdravotnímu personálu. Fungujeme od roku 2003 a chodíme přímo k lůžkům v nemocnicích v Praze, Brně a ve Znojmě. Kromě toho ale poskytuje i ambulantní péči nebo online konzultace. Momentálně tato naše péče ale bohužel není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Poděkování

10. 01. 2024

Vážená paní, vážený pane,

s velkým potěšením a vděčností jsme přijali váš dar, kterým jste nás podpořili a zároveň se stali součástí našeho úsilí poskytovat psychickou podporu vážně a dlouhodobě nemocným a jejich blízkým.

Vaše štědrost nám umožňuje v této činnosti pokračovat i nadále a pomáhat všem, kteří čelí výzvám nejistoty s nemocí spojených. Finanční příspěvek byl využit nejen na terapie, ale také na další rozvoj programů psychické podpory PRO Gaudia.

Díky lidem jako jste vy, můžeme poskytovat kvalitní a odbornou psychickou podporu, která pomáhá lidem nalézt sílu a naději i v obtížných chvílích. Velmi si vážíme vašeho daru i pozornosti, kterou v péči o dlouhodobě a vážně nemocné věnujete.

S přáním všeho dobrého,

Dita Zbytovská

46 donations

373 Kč — Anonymous donor 7 months ago

1 000 Kč — Martin Kerek 7 months ago

2 112 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Katka Farewell”
1 000 Kč — Lukas 1 year ago

“Katka Farewell”
2 000 Kč — Vladka a Hynek 1 year ago

“Katka Farewell”
500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Katka Farewell”
1 000 Kč — Matej 1 year ago

“Katka farewell ”
1 221 Kč — Laďka a Tomáš 1 year ago

“Katka Farewell”
2 112 Kč — JKM 1 year ago