Nový život bez milované maminky a manželky

Plzeň / Organizer: Veronika Cardová moc.liamg@rev.avodrac

{}
0 %

Nový život bez milované maminky a manželky

Amount raised 202 396 Kč of 200 000 Kč goal
Left -1093 days
101 % z původního cíle
The campaign has ended 23. April 2021

Help by sharing

Štědrý den byl a bude pro mnohé z nás nezapomenutelný. Dne 24. prosince 2020 nás za náhlých tragických okolností navždy opustila Lenka Mertlová, milovaná manželka, skvělá kamarádka a maminka dvouletého synka Ondráška. Lenka byla manželkou mého blízkého přítele a kolegy Vojty Mertla. Nejenže si dne 7. září 2019 vzal Lenku za manželku, ale vzal si i její příjmení.

Vojta je výjimečný a skromný člověk, který si v mnohých srdcích našel místo jako skvělý přítel, kamarád a kolega. Nikdy nežádal o pomoc, naopak byl sám ten, který všem pomáhal a pomáhá. Svědčí o tom i jeho letitá praxe v sociálních službách.

Pracovní pozice, kterou byl na nějakou dobu nucen kvůli malému Ondráškovi opustit, byla pracovník v nízkoprahovém Klubu, kde s kolegy doprovázel a podporoval děti a mládež při řešení obtížných i každodenních situací a zvyšoval tak jejich šanci uspět v dalším životě.

Nyní je to však Vojta, kdo potřebuje pomoci, a to zejména kvůli synovi Ondrovi.

Vaše příspěvky půjdou na zaplacení nájmů a energií, obživu, provoz automobilu, nákup oblečení a potřeb pro syna. Zbylé prostředky budou převedeny na spořící účet, ze kterého bude v brzké době čerpáno na placení jeslí, kroužky a školní pomůcky. Vojtovi už přátelé přispěli 240 tisíc Kč.

Z celého srdce děkuji všem, kteří na Vojtu a Ondráška myslí a nabízejí různorodou pomoc a předem mnohokrát děkuji za jakýkoli finanční příspěvek, který těmto dvěma báječným človíčkům pomůže na jejich společné cestě životem. Na této cestě vám oběma přeji hodně štěstí a pamatujte, máte kolem sebe spoustu lidí, na které se můžete kdykoli a s čímkoli obrátit.

Mám vás ráda, kluci!

 

Sbírka ukončena!

26. 04. 2021

Tak jsme to dokázali.

Sbírka byla ke dni 23.4.2021 ukončena. Úspěšně jsme přetrhli cílovou pásku a vybrala se krásná částka 202 396 Kč. Vaše příspěvky půjdou na zaplacení nájmů a energií, obživu, provoz automobilu, nákup oblečení a potřeb pro syna. Zbylé prostředky budou převedeny na spořící účet, ze kterého bude v brzké době čerpáno na placení jeslí, kroužky a školní pomůcky.

Ještě jednou bych vám všem chtěla poděkovat za to, jakou podporu jste mému kolegovi a příteli a jeho synkovi Ondrovi poskytli. Vojta s Ondráškem jsou velmi stateční a i díky vám všem situaci zvládají. Jsem vám velmi vděčná a ještě jednou všem ze srdce děkuji.

Poděkování

31. 03. 2021

Ráda bych poděkovala všem, kteří Vojtovi a jeho synkovi Ondrovi přispěli. Mám velkou radost, že jsme společně dosáhli cílové částky! Ještě jednou moc děkuji!

155 donations

121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Milý pane kolego, přejeme Vám v nelehké situaci hodně sil, naděje a především odhodlání vzdorovat osudu. Opatrujte nejenom svého syna, ale myslete i na sebe! ”
3 000 Kč — Dohnalová+Navrátil+Nečasová+Punová+Votoupal 3 years ago

300 Kč — Anonymous donor 3 years ago

777 Kč — Anonymous donor 3 years ago

150 Kč — Anonymous donor 3 years ago

200 Kč — Anonymous donor 3 years ago

121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“přeji jen to nejlepší!”
373 Kč — Lenka 3 years ago

5 000 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“držte se!”
1 000 Kč — Zdeněk a Markéta 3 years ago

Discover more

Last chance for Boris. Let’s give him hope!
41 %

Last chance for Boris. Let’s give him hope!

Ares trpí: Pomozte mu s drahou léčbou a ulevte mu od bolesti!
56 %

Ares trpí: Pomozte mu s drahou léčbou a ulevte mu od bolesti!

Po pádu ze střechy zůstal táta Honza ochrnutý. Pomozme mu rehabilitovat!
101 %

Po pádu ze střechy zůstal táta Honza ochrnutý. Pomozme mu rehabilitovat!