Nový začátek pro maminku s dcerou: pomozme jim získat bezpečný domov

Olomouc / Organizer: Karolína Svozilová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nový začátek pro maminku s dcerou: pomozme jim získat bezpečný domov

Amount raised 26 504 Kč of 60 000 Kč goal
Left -85 days
44 % z původního cíle
The campaign has ended 13. February 2025

Help by sharing

Od svých 16 let jsem se naučila postavit na vlastní nohy a dokázala jsem zvládat životní překážky s menší podporou blízkých. Před dvěma lety jsem si našla partnera, se kterým jsme si pořídili domov a čekali miminko. Bohužel, osud nám tehdy nepřál, a já ztratila dítě v 10. týdnu těhotenství.

Co začalo jako nadějný vztah, se pro mě ale postupně změnilo v noční můru.

Stupňující se hádky, slovní a fyzické útoky vedly k tomu, že jsem musela opakovaně vyhledat lékařskou pomoc a obracet se na policii. Strach a přesvědčení, že jsem sama viníkem, mě dlouho držely ve vztahu, který mě ničil.

Jak sbírka pomůže?

Teprve s druhým těhotenstvím, když jsem čekala svoji dcerku, jsem si uvědomila, že musím jednat nejen pro sebe, ale hlavně pro ni. Opustila jsem partnera, ale stále se necítím v bezpečí, protože ví, kde bydlím. Proto se obracím na vás s prosbou o pomoc – nový začátek pro mě, mou dcerku a naši kočičku. Potřebujeme bezpečné bydlení, kde bychom mohly začít znovu bez strachu.

Každý příspěvek, ať malý či velký, nám pomůže získat stabilitu a vytvořit bezpečný domov, ve kterém má dcera bude moci vyrůstat s láskou a pocitem jistoty. Děkuji vám všem za jakoukoli podporu a pomoc. 

39 donations

“Přeji, aby vám s dcerkou a kočičkou nové bydlení vyšlo! ”
150 Kč — Anonymous donor 3 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Hodně štěstí! Držím palce v cestě za lepším🌸”
300 Kč — Anonymous donor 3 months ago

150 Kč — Anonymous donor 3 months ago

300 Kč — Anonymous donor 3 months ago

252 Kč — Františka M. 3 months ago

100 Kč — Anonymous donor 3 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 3 months ago

252 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Hodně štěstí a sil 🍀”
200 Kč — Anonymous donor 3 months ago