Nový začátek pro Danečka a Sofinku

Vítkov / Organizer: Denisa D. zc.voktiv-cvs@avokceruj.drsas

{}
0 %

Nový začátek pro Danečka a Sofinku

Amount raised 0 Kč of 20 000 Kč goal
Left -223 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 27. April 2023

Help by sharing

Jsem chůva v lesní školce a maminka Danečka a Sofinky, kteří se mi narodili v době manželství. Bohužel, jsme se s manželem začali odcizovat, až došlo k tomu, že jsem se rozhodla, že bude pro oba lepší, když se rozvedeme.


Společně s manželem jsme žili v rodinném domě, který jsem musela opustit, on nebyl ochoten se odstěhovat, i když věděl, že děti zde mají úplné zázemí.

V listopadu loňského roku, již nebylo možné dál s manželem sdílet jednu domácnost, proto jsem s dětmi v noci tajně odešla k mé babičce, kde ale můžeme být pouze dočasně.

Nyní již máme s manželem každý své nové partnery, manžel souhlasil s rozvodem, problém ale bude v rodinném domě, kdy bych ho chtěla prodat a nechat se vyplatit, abych si mohla najít vlastní bydlení. Manžel si ho chce nechat, proto bude rozvod ještě na dlouhou dobu.

Aktuálně spolupracuji se sociální službou SASRD Vítkov, kdy mou pracovnicí je paní Veronika Jurečková, která mi pomohla sepsat dohodu o střídavé péči, na které jsme se s manželem aktuálně domluvili.

Bohužel nedisponuji finanční rezervou, abych mohla dětem u sebe zařídit nejnutnější věci, jako jsou postele, skříňky a vše potřebné, co je nutné k tomu, aby OSPOD souhlasil se střídavou péčí, proto se bojím, že by to nemuseli odsouhlasit.

Manžel mi z rodinného domu nechce pro děti, kromě oblečení nic dát, proto mi paní sociální pomáhá sehnat základní věci, hračky, oblečení aj. a proto prosím o pomoc vás, zda byste mým dětem finančně přispěli.

Nyní společně hledáme nové bydlení, kam bych se mohla se synem a dcerou nastěhovat a mohli bychom všichni znovu spokojeně začít žít.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nejnutnější vybavení bytu pro děti jako postele, skříň a koberec.

Děkuji.ná. Děkuji Denisa

3 donations

“Převod do sbírky Pomozte nám dostat Márinku z Kolumbie do České republiky”
-200 Kč — znesnáze21 5 months ago

“Kéž Vám Bůh požehná. Jestli jste to ještě nezkoušela, založte si sbírku i na Donio.cz”
100 Kč — Anonymous donor 7 months ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago