Nový domov pro Pamelu a jejího syna

Jeseník / Organizer: Pamela Maďarová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nový domov pro Pamelu a jejího syna

Amount raised 1 Kč of 30 000 Kč goal
Left -713 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 06. May 2022

Help by sharing

Jsem matka samoživitelka. Bydlím ve společné domácnosti se svým synem, dědečkem a strýcem. Otec syna je momentálně ve výkonu trestu. Jediným mým příjmem je přídavek na dítě, občas výživné. Jsem vyřazena z evidence úřadu práce v Jeseníku, neboť jsem se krátkodobě odstěhovala za prací do Německa. Tam jsem ve stanoveném termínu jednoho měsíce práci nezískala, ale také jsem neměla dost financí na cestu zpět, a tak došlo k mému vyřazení z evidence.

Momentálně mě tak i se synem živí má rodina, ale i ta si to nemůže dovolit dlouhodobě.

Ráda bych se odstěhovala za prací do většího města, např. do Mohelnice, kde je větší šance na získání práce i bydlení. Nemám však na kauci, která by mi to umožnila, stejně jako si nemohu dovolit zaplatit první nájemné.

Současné bydlení není vhodné pro mého syna. Z počátku neměl ani postel, tuto jsem získala s pomocí nadace Sirius. V domácnosti je totiž můj strýc, který je mentálně postižený a občas má agresivní záchvaty, za které nemůže. Určitě to ale není vhodné prostředí pro výchovu mého syna.

Spolupracuji s organizací Člověk v tísni, která mi pomáhá sehnat práci v jesenickém regionu, ale přes veškerou naši snahu se to dlouhodobě nedaří. Přestěhování se za prací tak zůstává mou jedinou nadějí.

Budu Vám moc vděčná, když mi ze začátku pomůžete, abych se mohla stát samostatnou a jít tak dobrým příkladem svému synovi, který si zaslouží bezpečný a klidný domov, jako každé dítě.

Děkuji za vaši podporu, dary i sdílení mého příběhu.

Sbírka byla spuštěna na základě doporučení sociálního pracovníka organizace Člověk v tísni, která s rodinou dlouhodobě spolupracuje.

2 donations

“Převod do sbírky Domov pro nemocného Šimona, jeho sestřičku a maminku”
-373 Kč — znesnáze21 2 years ago

373 Kč — Lopatovi 2 years ago