Nové auto pro Verunku

Jilemnice / Organizer: Roman Seidl zc.manzes@zedrs

{}
0 %

Nové auto pro Verunku

Amount raised 1 361 570 Kč of 550 000 Kč goal
Left -239 days
248 % z původního cíle
The campaign has ended 06. April 2022

Help by sharing

Jmenuju se Roman a jsem táta 3 dětí – Dominik (24 let), Zuzanka (13 let) a Verunka (9 let). Nejmladší dcera má od narození achondroplazii – poruchu růstu a s tím spojené další zdravotní problémy. Na péči a výchovu jsem už dva roky sám. Naše milovaná manželka a maminka bohužel zemřela.

Vážné problémy se u ní začaly projevovat v době, kdy byla s Verunkou na rodičovské dovolené. Krevní destičky poklesly na hodnotu 0 a musela jí být odstraněna slezina. Její stav se stabilizoval a ona tak mohla nastoupit do nemocnice jako sanitářka.

Vážné zdravotní problémy se bohužel znovu ozvaly. Musela být hospitalizována a bojovala o život. Přišla o obě nohy – jednu ve stehně, druhou v bérci. Když už vše vypadalo nadějně a po roce se naučila chodit na protézách, přišla pro naši rodinu velká rána.

Po očkování proti chřipce zkolabovala, po pár dnech tělo bojovalo s velmi silnou chřipkou a následovala sepse celého organismu. Nyní jsou to dva roky, co nás milovaná manželka navždy opustila. Bylo ji 46 let.

Od té doby jsem s dětmi sám. Syn studuje a osamostatnil se. Verunka je neustále v rukou specialistů, naposledy podstoupila těžkou operaci obou nožiček. Každý čtvrtek chodíme na cvičení do dětského centra, cvičíme také doma a navštěvujeme lázně. Bez toho by skončila na vozíku a stav by se jí zhoršoval. Vozík používáme při větší únavě a dalších obtížích.

Péči o dceru by mi velmi usnadnilo spolehlivé větší auto, kam bych naložil i vozík. Na cestách jsme opravdu často, ať už se jedná o návštěvy lékařů a specialistů, nebo jízdu školy a zpět. Naše staré auto už dosluhuje a příspěvek nám byl zamítnut. Mám něco našetřeno, ale na nové auto to nestačí.

Předem s úctou moc děkujeme. Pokud máte možnost, prosím, pomozte.


Děkujeme za Vaši podporu!

17. 02. 2022

Dobrý den, všem co jste přispěli Verunce na nové auto s celého srdce děkujeme. A hlavně nás moc potěšily vaše vzkazy které nás strašně nabíjejí novou energií a nadějí na nové auto. Děkujeme i anonymním dárcům jste super a přimete náš velký dík. Všem vám dobrým lidem co jste už nám přispěly na nové auto mockrát děkujeme.

S pozdravem Verunka, Zuzka a Roman Seidlovi.

282 donations

1 000 000 Kč — Leoš Mareš & Tomáš Zástěra & TV NOVA 8 months ago

“❤️”
1 000 Kč — Michaela Pěčková 8 months ago

500 Kč — Anonymous donor 8 months ago

252 Kč — Anonymous donor 8 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 8 months ago

“Drzim moc palce a hodne sil. Drzte se 😊👍🤞pevne zdravi take🌞”
1 221 Kč — Milan Perina 9 months ago

300 Kč — Anonymous donor 9 months ago

“Drzte se🍀”
777 Kč — Monika 9 months ago

252 Kč — Anonymous donor 9 months ago

“Rád jsem ti pomohl. Hodně štěstí a sil. ”
777 Kč — Libor 9 months ago