Nenechme nemocného Františka a jeho rodinu bez podpory

Praha / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nenechme nemocného Františka a jeho rodinu bez podpory

Amount raised 825 Kč of 38 000 Kč goal
Left 71 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 14. April 2023

Help by sharing

Společně s exmanželkou a nynější přítelkyní Eliškou máme společně dceru Julii, které je 12 let. Dochází do 6 třídy základní školy a chce být po mámě zdravotní sestřičkou. Ze zálib má nejraději plavání a dochází na volejbal. Našemu synovi Vojtěchovi je 16 let, dochází do SOU na učební obor automechanik a jeho velkou zálibou je počítač a posilování. Dříve chodil do posilovny, ale k 16-tým narozeninám jsme mu koupili činky, tak cvičí doma. Moje přítelkyně a zároveň exmanželka v jednom je zdravotní sestra a pracuje na lůžkovém rehabilitačním oddělení, je jí 52 roků. Jejím koníčkem je pes Max a houbaření. Největší její starostí jsem ovšem já, kdy mi ve všem pomáhá, protože nejsem plně soběstačný vzhledem k onemocnění pohybového ústrojí a mému onkologickému onemocnění. Na dovolenou nezbývá čas a navíc nám teď přibyly starosti se stěhováním. Ukrajinská majitelka bytu nám z jejího bytu, který máme pronajatý, dala tříměsíční výpověď, protože byt potřebuje pro příbuzné z Ukrajiny. Přikládám její rukou napsanou výpověď a také smlouvu na rezervaci nového bytu, který exmanželka sehnala na inzerát. Ale chybí nám finanční prostředky na všechny poplatky spojené se stěhováním, také na dovybavení bytu, neboť většinu elektrospotřebičů a nábytku zde v bytě musíme nechat a nový byt je skoro prázdný. Skoro všechno hradí exmanželka a přítelkyně ze své výplaty, přidávám jí svůj důchod, ale bohužel nemám takový příjem, jako ona a nejsem schopen si k důchodu ani přivydělat. V současné době mě vozí autem na kontroly do nemocnic, nejsem hospitalizovaný, protože se o mne doma dokáže postarat a pomáhájí jí i naše děti.

Já jsem se vyučil automechanikem, udělal jsem si řidičský průkaz skupiny C a vykonával jsem povolání řidič - automechanik.

Pokud ještě budete mít nějaké dotazy, velmi rád na ně odpovím, ale v tuto chvíli mne již nic nenapadá. Jakmile budeme mít novou nájemní smlouvu a mělo by to být okolo 15.1., tak kopii ihned odešlu emailem.

Předem děkuji a přeji hezký den. Pekárek


4 donations

373 Kč — Anonymous donor 1 week ago

100 Kč — Anonymous donor 1 week ago

100 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Ať se vám to podaří!”
252 Kč — Renata 2 weeks ago