Nellinka potřebuje postel

Lanškroun / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nellinka potřebuje postel

Amount raised 7 152 Kč of 20 000 Kč goal
Left -644 days
36 % z původního cíle
The campaign has ended 25. May 2022

Help by sharing

Jmenuji se Jana. Je mi 45 let a jsem poručnice malé Nellinky, která je moje vnučka. Žijeme ve společné domácnosti i s mou dcerou maminku Nellinky, která se od narození potýká s velmi vážnými zdravotními problémy a v životě to neměla vůbec lehké.

Hned po narození musela dcera na operaci, neboť neměla průchodnost dvanácterníku do střev. Později se přidaly další zdravotní problémy s kyčlemi – oboustranná koxartróza a vše vyvrcholilo tím, že její první syn zemřel krátce po narození.

Protože byla dcera zbavena svéprávnosti, tak mám soudem svěřenou Nellinku do poručnictví. Dcera mi však moc pomáhá. S malou si hraje a chodí na procházky, když já dělám věci, které s Nellinkou nemohu – jako například žehlím či umývám okna.

Naše finanční situace nám však nedovoluje poskytnout Nellince postel s kvalitní matrací, která se vejde do našeho malého bytu 2+1.

Potřebujeme patrovou postel, která je částečně rozkládací s úložným prostorem, aby bylo kam dát Nellinky hračky a ostatní věci.

Nyní spíme na starších spojených postelích, tak aby vnučka nemohla spadnout. Nellinka v dětské postýlce nechtěla spát už od 3 měsíců. Jak vnučka roste je jasné, že pro zdravý vývoj musí mít vlastní postel s matrací. Budeme vám moc vděčné, když nám příspěvkem do sbírky pomůžete. 

Obrovské díky !

11. 07. 2022

Děkuji všem dárcům, postel pro Nellinku je již doma, máme velkou radost. Jana

6 donations

1 500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

5 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago