Natálka to nejen na vozíku rozjede!

Chodov u Karlových Varů / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Natálka to nejen na vozíku rozjede!

Amount raised 117 730 Kč of 700 000 Kč goal
Left -372 days
17 % z původního cíle
The campaign has ended 14. April 2023

Help by sharing

Jmenuji se Natálie. Je mi 17 let a studuji Integrovanou střední školu technickou a ekonomickou v Sokolově. Navštěvuji 2. ročník oboru ekonomika s podnikáním. Myslím, že humor je spásou světa – mám ráda srandu, trávení času s kamarády, nebo posloucháním Pokáče. S maminkou také sportuji pomocí speciálního handbaiku, což je jedna z cest, jak zabraňuji zhoršování svého zdravotního stavu.

Po narození se u mě prokázala vrozená vývojová vada – tedy rozštěp páteře. Hned 2. den po porodu jsem byla odebrána od maminky a převezena do Motola do Prahy, kde mi byl zaveden shunt – dlouhodobá drenáž, která odvádí mozkomíšní mok do dutiny břišní.

Maminka se o mě skvěle stará, i když toho je na ní čas od času opravdu hodně, protože je samoživitelka. Právě díky jejímu nekončícímu úsilí dnes jako vozíčkářka navštěvuji střední školu. Jsem začleněna mezi zdravé spolužáky a mám ve škole skvělou paní asistentku.

S maminkou každý rok jezdím do lázni Klimkovice, což je další důležitá součást našeho snažení, aby se mi nezhoršoval můj zdravotní stav.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky použijeme na opravu momentálně nefunkčního auta, které s mým hendikepem tak zoufale potřebujeme na dojíždění do školy, za lékaři i na rehabilitace.

Pokud se vybere více finančních prostředků, tak mi vaším příspěvkem pomůžete uhradit potřebné zdravotní pomůcky a případně i mé léčebné pobyty.

Prosím, pomozte mi zmírnit dopady mého hendikepu.

Děkuji.

Bude to jízda!

12. 02. 2023

Dobrý den všem,

ve středu jsme byly na testovací jízdě a vypadá to, že toto bude naše nová kára… 😍 Moc děkujeme...

Jedeme dál díky vám!

16. 12. 2022

Krásný den všem! Chci Vám ještě jednou osobně z celého srdce poděkovat. Sbírka zatím ještě běží, jelikož oprava našeho aktuálně nepojízdného automobilu bude opravdu nákladnou záležitostí. Moc Vám děkujeme za každý příhoz! Jste prostě úžasní. Už se těším, až budeme s mamkou automobil zase moci využívat a žít tak jako dříve.

Moc Vás zdravím a přeji krásné svátky, Natálka

Obrovské poděkování

15. 12. 2022

Vážení dárci, upřímně ani nevím co říct… chtěly bychom vám s mamkou poděkovat za vaši pomoc a za to, že vám není osud jiných lhostejný… teď už jen pokrýt opravu auta a můžemec fungovat jako dřív! ❤️ Ještě jednou všem děkujeme, krásné Vánoce a krásné svátky všem dobrým lidem. ❤️

Natálka s maminkou

225 donations

“Třída 1PD ti, Natálko, přeje hodně štěstí :)”
630 Kč — Anonymous donor 1 year ago

3 300 Kč — Od 3Z pro Natálku 1 year ago

1 000 Kč — Josef Horvát 1 year ago

“třídy 4PT,4PD a 4PS ISŠTE Sokolov”
909 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Naty, hodně štěstí a optimismu ti přeje třída 3E”
948 Kč — 3E 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Hodně štěstí”
1 280 Kč — 1PT 1 year ago

“"Růže pro Naty" - výtěžek z prodeje živých růží v průběhu tzv. Červeného dne. Děkujeme všem zákazníkům, kteří přispěli. Naty přejeme mnoho štěstí. 3.PM”
2 100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Naty, zaokrouhlila jsem na 100 O00 Kč a chci doufat, že dorazí ještě 7x tolik! Přeji krásného Valentýna a hodně sil Tobě i mamince. 💙”
2 782 Kč — Krista Chladová 1 year ago

“Držíme palce aby se vybralo všechno ❤️”
900 Kč — Šárka, Šarinka, Pepík a Johanka 1 year ago