Moře uleví Terezce s nemocí motýlích křídel

Horní Štěpánov / Organizer: Pavla Hamplová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Moře uleví Terezce s nemocí motýlích křídel

Amount raised 2 777 Kč of 30 000 Kč goal
Left 55 days
9 % z původního cíle
The campaign has ended 19. August 2022

Help by sharing

Jsem maminka 3 dětí. Jedno z dětí a to 16letá Terezka se od narození potýká s nemocemi, prošla řadou vyšetření, ale až v roce 2018 jí byla diagnostikována vážná a bohužel nevyléčitelná nemoc motýlích křídel. Nemoc je velmi bolestivá, nejen při ošetřování, ale i při běžném životě. 

Z tohoto důvodu pracuji na částečný úvazek, a to s ohledem na její zdravotní stav. Umožňuje mi být s dcerou doma, když je potřeba, kdykoli ji zavézt na vyšetření a starat se o ní. Rány si sama neošetří, jelikož je to bolestivé.

Ráda bych Vás požádala o pomoc, abychom mohli vzít naši dceru na pobyt, který jí bezesporu velmi uleví.

Život s nemocí motýlích křídel

Naší Terezce byla tato nemoc diagnostikována v roce 2018. Sebemenší tlak na kůži či špatná obuv Terezce způsobí nejen puchýře, ale veliké oděrky, které se těžko hojí. Používáme speciální obvazový materiál.

Jak sbírka pomůže

Terezky kožní lékař nám doporučil pobyt u moře. Bohužel na něj ale z našeho rodinného rozpočtu nemám. Staráme se totiž ještě o 2 další děti, manžel pracuje jako dělník a já jen na zmíněný zkrácený úvazek. Léčba a náklady spojené s Terezky nemocí rodinný rozpočet hodně zatěžují. Budeme vám moc vděční za jakoukoli pomoc.

2 donations

2 000 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago