Moře naděje: Podpořte ozdravný pobyt pro naše klienty s autismem

Praha / Organizer: Sluneční domov o.p.s. moc.liamg@6avolisaksile

{}
0 %

Moře naděje: Podpořte ozdravný pobyt pro naše klienty s autismem

Amount raised 5 873 Kč of 50 000 Kč goal
Left 21 days
12 % z původního cíle
The campaign has ended 12. August 2024

Help by sharing

Jsme týdenní stacionář Sluneční domov o.p.s a máme 12 klientů s poruchou autistického spektra a přidruženými postiženími. Jsme zařízení rodinného typu, máme individuální přístup ke každému klientovi a snažíme se, aby se u nás klienti cítili jako doma.

Každý rok se snažíme jezdit do Egypta k moři na ozdravný zájezd.

Minulý rok nám lidé za pomoci Znesnáze velmi pomohli a my byli schopní vzít i klienty, kteří by si to jinak nemohli dovolit.

Jak sbírka pomůže?

Letos bychom chtěli vyrazit znovu, bohužel rodiče některých klientů na tom nejsou finančně moc dobře a my bychom chtěli pobyt u moře všem našim klukům dopřát.

Po několika letech, co tam jezdíme, můžeme opravdu potvrdit, že moře a celkově prostředí Egypta má na ně blahodárný vliv. Zvládají bravurně cestu letadlem, mají mnohem menší výskyt autoagresivních záchvatů, celkově tak nelpí na svých rituálech.

Výtěžek sbírky použijeme na zaplacení ozdravného pobytu v Egyptě pro klienty, jejichž rodiče tu možnost nemají.

Děkujeme. 

Patrons 1

3166

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3166. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

3 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

373 Kč — Anonymous donor 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago