Michaelka přišla tragicky o maminku! Pomozme Vláďovi s péčí o ni

Karlovy Vary / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Michaelka přišla tragicky o maminku! Pomozme Vláďovi s péčí o ni

Amount raised 5 000 Kč of 307 692 Kč goal
Left 46 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 06. August 2024

Help by sharing

Náš kamarád Vladimír se nedávno stal vdovcem a otcem skoro 3měsíční holčičky Michaelky. Bohužel se k této tragédii přidala i Vladimírův zdravotní úraz.

Vladimír je nyní v těžké situaci jak psychicky, tak finančně. Musí se vyrovnat se ztrátou partnerky, starat se o malou Michaelku a zároveň se zotavovat ze zranění.

Proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. Vaše dary pomohou Vladimírovi a Michaelce překonat toto složité období a zajistit jim důstojný život.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky pomůže Vladimírovi s péčí o maličkou Michaelku po tragickém odchodu partnerky.

Budou si potřebovat najít a pronajmout nový byt, aby mohli s Michaelkou začít nový život. U rodičů zesnulé partnerky, kde momentálně bydlí, probíhá rekonstrukce a není tam vhodné prostředí pro malou dceru (prach a hluk).

Vaše dary tak půjdou především na nájem a další životní náklady stejně jako, nezbytné položky pro dceru jako stravu a plenky.

I malá částka se počítá! Milující partnerku a maminku jim bohužel nikdo nevrátí, ale můžeme jim společně ukázat, že tu nezůstali tak úplně sami.

Vláďa je velice hodný a spolehlivý kamarád. A tak budeme rádi za každou vaši pomoc, která rodině pomůže dostat se z nejhoršího.

Děkujeme z celého srdce za vaši podporu!

Patrons 1

3059

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3059. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

1 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago