Maminka Nikola se svalovou atrofií potřebuje elektrický vozík

Uherské Hradiště / Organizer: Nikola Válková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Maminka Nikola se svalovou atrofií potřebuje elektrický vozík

Amount raised 2 364 Kč of 80 000 Kč goal
Left 85 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 21. September 2022

Help by sharing

Moje milovaná přítelkyně Nikola je odkázána na invalidní vozík, jelikož trpí svalovou atrofií. Společně máme 8měsíčního syna Archieho a 4letou dceru Jessicu. Přirozeně chceme být všichni často spolu, ale někdy je těžké jezdit na výlety společně, jako ostatní rodiny, neboť syn ještě nechodí a já bohužel nezvládnu v terénu táhnout jak vozík, tak kočárek sám.

Potřebujeme pro Nikolu elektrický vozík, který bude moci obsluhovat sama.

Nikola již od 3. roku svého života trpí svalovou atrofií III. stupně. Jak roky plynuly, nemoc se zhoršovala. Napřed jen padala na zem častěji a častěji. Potom získala oporu v berlích. Zlom nastal po 17. roku života. Berle vystřídal invalidní vozík a dnes už se ani nepostaví na nohy. Nyní je mojí lásce 25 let a pečuji o ní já. Spolu máme naše 2 úžasné a zdravé děti, které jsou pro nás celý svět.

Dcerka lítá o sto šest, chce jezdit na výlety, a proto je jasné, že s ní chceme držet krok.

Elektrický vozík

Bohužel Nikola vlastní jen mechanický invalidní vozík. Potřebujeme tak zakoupit elektrický vozík, který se nám vejde i do kufru našeho auta – ideálně tedy ve skládací verzi. Do automobilu totiž musíme dostat jak vozík, tak i dětský kočárek současně.

Potom by i má přítelkyně mohla s dcerkou a synem bez problémů trávit čas venku a neomezovala jí její invalidita.

I když to Nikola v životě nemá lehké, dětem věnuje veškerou potřebnou péči i lásku. Pojďme jí pomoct, aby mohla být u všech radostných momentů, které naše děti potkají.

Bude tak moci sledovat, jak jsou šťastné a skotačí venku, když pro ně pořádáme výlety a hlavně, budeme moct zažít všechno to dobrodružství společně!

Děkujeme za každý dar. Darujete nám tak to nejcennější – možnost kvalitně společně stráveného času venku jako celá rodina.

2 donations

252 Kč — Bára 1 day ago

“Nikolko, moc Vám přeji, ať se sbírka podaří a můžete jezdit s dětmi na výlety ...”
2 112 Kč — olga 5 days ago