Mamince s 2letým synem vyhořel byt. Nyní jsou bez domova. Pomozme!

Prachatice / Organizer: Eliška Potůčková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Mamince s 2letým synem vyhořel byt. Nyní jsou bez domova. Pomozme!

Amount raised 2 526 Kč of 80 000 Kč goal
Left 29 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 15. July 2024

Help by sharing

25. března se náš život obrátil vzhůru nohama. V pokojíčku mého 2letého syna zkratovala zásuvka (staré hliníkové rozvody) a během chvilky se rozhořel zničující oheň. Synovi ani mně se naštěstí nic nestalo, ale přišli jsme o všechny naše věci.

Plameny pohltily nábytek, oblečení, hračky a veškeré naše cennosti. Zůstala jsem bez domova s maličkým a dostali jsme se tak do velké finanční tísně.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na základní potřeby pro mě i pro mého syna. Potřebujeme oblečení, obuv, matrace, lůžkoviny, sedací soupravu, spotřebiče, stravu i hračky pro syna. Samotný byt byl nájemní a pojištěný. Potřebuji však na vybavení, zničeného pokojíčku, postele, matrace.

Nyní žijeme v podnájmu, kde budu 3 měsíce, po rekonstrukci vyhořelého bytu se snad vrátíme zpět tam.

Každá koruna se počítá a pomůže nám udělat krok vpřed k nalezení nového domova. Děkujeme vám z celého srdce za vaši pomoc!

Patrons 1

2977

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2977. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

6 donations

“Více nemám ”
1 Kč — Anonymous donor 1 month ago

2 Kč — Anonymous donor 1 month ago

2 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

100 Kč — Anonymous donor 2 months ago

373 Kč — Anonymous donor 2 months ago

50 Kč — Anonymous donor 2 months ago