Letní dětské tábory pro samoživitelé a finančně znevýhodněné rodiny

Praha / Organizer: Dětské tábory ZARU, z. s. zc.manzes@urazyrobat-renbyhlevap

0 %

Letní dětské tábory pro samoživitelé a finančně znevýhodněné rodiny

Amount raised 0 Kč of 850 000 Kč goal
Left -120 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 31. July 2023

Help by sharing

Touto sbírkou bychom chtěli podpořit rodiče samoživitele a rodiny ve finanční tísni.


Chceme umožnit nezapomenutelné léto i dětem, kterým to bohužel jejich životní situace nedovoluje. Finanční pomoc bude sloužit na ubytování, stravu dětí a v neposlední řadě na jejich dopravu do tábora, protože spousta samoživitelů si zkrátka nemůže dovolit ani vlastní dopravu.

V rámci tábora bereme děti na spoustu výletů, které je také potřeba uhradit. Zbylé peníze poté investujeme do menších darů pro děti, které si pak z tábora odvážejí domů a usnadňují jim jejich nelehkou situaci.


Náš spolek

Jsme organizace, která se snaží dělat dětské tábory úplně pro všechny. Hlavním úkolem a cílem je vytvoření nezapomenutelného léta pro všechny děti bez rozdílu. Na náš tábor tak jezdí nejen naši vlastní klienti, ale spolupracujeme i s řadou nadací, což umožní účast opravdu všem.


Díky tomu na našem táboře dochází k integraci dětí s velice odlišnými životními příběhy a osudy. To poté vždy vede k vzájemnému respektu a vytvoření opravdových přátelství.

Důkazem naší dobře odvedené práce jsou nám nejen nadšené tváře a děti, které na naše tábory chtějí jezdit opakovaně, ale i stále se rozrůstající klientela spokojených zákazníků.

Na co se můžou děti na táboře těšit?


Děti zažijí několik tematických celotáborových her, společného táboráku, sportovní den, karneval, letní kino, výlet na hrad či zámek. Děti si budou moct vyzkoušet paintball, air soft, profesionální trampolínu, vše pod dohledem zkušených instruktorů s kvalitním vybavením. Také máme v areálu k dispozici veliký bazén (Hrachov), vodní skluzavku. Pro děti máme připraveno několik doprovodných programů, např. instruktáž sanitky záchranného systému a školení první pomoci.


Máme připravené diplomy, medaile, poháry ale i sladkosti. Zkrátka se snažíme se, aby děti neměly šanci se nudit. Na celou akci dohlíží ředitel společnosti (hlavní vedoucí tábora) s organizačním týmem a dalšími vedoucími a instruktory, a nesmí chybět samozřejmě i trojice našich zdravotníků. Všechen tenhle personál je prověřený, anebo s námi jezdí už nějaký čas. Každého známe osobně a u některých i jejich rodiče.

Budeme rádi, když nám pomůžete zajistit tábory opravdu pro každé dítě bez rozdílu.

S pozdravem

Dětské tábory ZARU, z.s.

Generální ředitel

Michal Šefrna

2 donations

“Převod do sbírky Naděje pro Kryštůfka: správná školka i ergoterapie!”
-500 Kč — znesnáze21 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 8 months ago