Lepší začátek pro děti z dětských domovů

Praha / Organizer: Lepší Začátek moc.liamg@ketacazispel

{}
0 %

Lepší začátek pro děti z dětských domovů

Amount raised 0 Kč of 1 490 841 Kč goal
Left -83 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 04. March 2024

Help by sharing

Pojďte s námi odstartovat naši charitativní kavárnu, kde budeme vytvářet pracovní příležitosti pro mladistvé z dětských domovů. Pomůžete jim se tak zapojit do běžného života.

Potom co tyto děti budou muset opustit brány dětského domova, zůstanou odkázány jen na jejich znalosti a dovednosti. Budeme se tak snažit, aby v kavárně získali nadstandartní praxi ve svém oboru, což výrazně zvýší jejich šanci uplatnění se na trhu práce.

Naše organizace se zaměřuje na věkovou kategorii mladistvých od 15 let, respektive mladé dospělé.

Cílem našeho projektu je, aby se tito mladiství mohli rychle uchytit na trhu práce.

Systém je nastaven tak, že ještě ve velmi zranitelném věku opouští brány dětských domovů. Proto jsme vtvořili projekt charitativní kavárna/bar, kde tyto mladé, dospělé chceme zaměstnávat a dále je vzdělávat v oboru gastronomie. Například proplácením a pořádáním nadstandartních profi kurzů pro tyto mladé, dospělé.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky bude využity na pořízení prostor pro charitativní kavárnu/bar, která bude využita pro děti z dětských domovů a pro sociálně znevýhodněné lidi a na její vybavení.

Věříme, že každý z nás si na začátku dospělého života zaslouží podporu a tyto děti ji z různých důvodů nemohou získat od svých rodičů. Děkujeme, pokud se rozhodnete je s námi podpořit!

Patrons 1

2624

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2624. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.