Kuba a Natálka potřebují mít kde psát úkoly

Náchod / Organizer: Sylvie Balogová zc.manzes@23eivlysavogolab

{}
0 %

Kuba a Natálka potřebují mít kde psát úkoly

Amount raised 9 000 Kč of 22 000 Kč goal
Left -340 days
41 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2022

Help by sharing

Jmenuji se Sylvie a jsem matka samoživitelka, mám dvě děti – starší Natálku a mladšího Kubu. Rok jsme s dětmi bydlely v azylovém domě, kam jsme se dostaly z důvodu domácího násilí, kterého se bývalý partner dopouštěl nejen na mně, ale bohužel i na dětech.

Momentálně jsme se s dětmi přestěhovali do bytu, který se mi podařil z naspořených peněz a také s pomocí azylového domu trochu vybavit. Podařilo se mi tak koupit staré postele, pračku, ledničku a sehnat jídelní stůl s židlemi. Já spím v kuchyni na maličkém gauči, kde si ani nemohu natáhnout nohy.

Stále se mi však nepodařilo vybavit pokojíčky mým dvou dětem.

Kuba a Natálka nemají psací stůl a v celém bytě nemáme žádnou šatní skříň. Učení se tak vždy zrovna věnují, kde to jde. Oblečení máme stále v krabicích. Kuba právě dokončuje 7. třídu základní školy a Natálka letos v září nastupuje na střední školu.

Moc bych si přála, aby obě děti měly své soukromí a prostor k učení. Pracuji na plný úvazek jako pomocná síla v kuchyni a můj měsíční příjem se pohybuje okolo 18 500 Kč. Alimenty na děti však dostávám nepravidelně, velmi často tak mívám k dispozici okolo 15 000 Kč na měsíc. S těmito penězi zaplatím akorát nájem a jídlo. Naspořit tak znovu větší částku, ze které bych mohla dětem pokojíčky vybavit, pro mě je momentálně velmi těžké.

Již jednou se nám díky štědrosti dárců podařilo přestěhovat do nynějšího bydlení. Proto se na vás pro své děti obracím znovu s prosbou o pomoc s vybavením pokojíčků pro Kubu a Natálku. Jsem vám nesmírně vděčná za každou podporu.

7 donations

1 558 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Protože lidi si mají pomáhat!”
1 000 Kč — zase Brňák 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Ondřej Bielak 1 year ago

“Držte se! Vzdělání vždy na prvním místě!! ”
1 000 Kč — Brňák 1 year ago

“Hodně sil !”
2 000 Kč — Tomáš 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago