Kolonie koček za Sapou potřebuje pomoc – zastavme jejich utrpení

Kolonie koček za Sapou potřebuje pomoc – zastavme jejich utrpení
Amount raised 34 069 Kč of 50 000 Kč goal
Left 27 days
68 % z původního cíle
The campaign has ended 14. July 2025
Už několik let pomáhám toulavým kočkám ve vietnamské tržnici Sapa na Libuši. Nejprve jsem je jen krmila, ale brzy jsem zjistila, že potřebují komplexní pomoc – nejen jídlo, ale i veterinární péči. Většina kočiček je dnes již kastrovaná nebo má nový domov. Dlouhodobě spolupracuji s kastračním programem KasProCats, který se zaměřuje na humánní řešení problematiky toulavých koček.
Situace se zdála být pod kontrolou. Pak jsem ale objevila nedaleké místo, kde se kočky nekontrolovaně množí a žijí v extrémních podmínkách.
Bohužel jsem zjistila, že za Sapou se nachází rozsáhlý areál, kde žije zhruba padesát zubožených kočiček. Množí se tam nekontrolovaně a jejich situace se neustále zhoršuje. Žijí mezi odpadky a přežívají v nepříznivých podmínkách – ty, které to zvládnou, zůstávají uvězněné v nekonečném koloběhu utrpení. To chci změnit.
Jak sbírka pomůže?
Těmto kočkám chci pomoci – stejně jako jsem pomohla kočkám v Sapě. Tentokrát to ale nezvládnu bez vaší pomoci. Každá kastrace, každé ošetření je krok k jejich záchraně – a každý takový krok něco stojí.
Veškeré vybrané prostředky budou použity na záchranu, veterinární péči a kastrace koček v areálu za Sapou, aby se situace dále nezhoršovala.
Přála bych si, aby tyto kočičky dostaly šanci na lepší život – život bez utrpení a strádání. Zaslouží si naši lásku a péči.
Děkuji všem, kteří se rozhodnou přispět. Každá koruna pomáhá zastavit nekonečný kolotoč utrpení.
101 donations
373 Kč — Tereza Huňová 1 day ago
1 Kč — Anonymous donor 2 days ago
400 Kč — Anonymous donor 1 week ago
200 Kč — Anonymous donor 1 week ago
200 Kč — Anonymous donor 1 week ago
250 Kč — Anonymous donor 1 week ago
“Diky za to, co děláte ”
150 Kč — Radka 1 week ago
252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago
65 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago
500 Kč — Tomáš 2 weeks ago