Kočičky z družstva čekají na vaši pomoc!

Prostějov, Raková u Konice / Organizer: Nikola Balzerová zc.manzes@12aaksukinn

{}
0 %

Kočičky z družstva čekají na vaši pomoc!

Amount raised 21 286 Kč of 50 000 Kč goal
Left -266 days
43 % z původního cíle
The campaign has ended 26. August 2023

Help by sharing

Sbírka se týká více než 50 kočiček, o které se starám. 34 kočiček z toho je na družstvě, kde pracuji. Kočičky odchytávám, kastruji a denně krmím.  

V péči mám i 3 kočičí maminky s koťátky, která měla být zabita.  

Potom tu jsou i další kočičky, které na domov u mě teprve čekají. Vždy jsou kastrované a odcházejí na adopční smlouvu do bezpečných domovů.  

Měsíčně mě stojí toto vše více než 10 000 Kč.  

Kastruji i několikrát týdně, pipety a granule pro tolik kočiček mizí velmi rychle. I když mám 2 práce, tak to prostě nestačí.  

Jak sbírka pomůže? 

Výtěžek sbírky půjde na pomoc těmto bezprizorním kočičkám. 

Prosím o pomoc každého, kdo by mohl, jakkoliv přispět. Já už nemůžu. Je toho hrozne moc a další chudáci stále přibývají. Potřebuji jim zajistit krmení, stelivo a veterinární péči. Nemohu to už sama zvládnout. Budu vám moc vděčná za jakoukoliv pomoc. 

Kočička z družstva bojuje o život

06. 08. 2023

V neděli když jsem sla večer krmit kočičky vzadu na poli za senikem tak jsem v zahradě vedle družstva viděla se plazit kočičku k bazénu ,snažila se napít ale nedokázala už plachtu roztrhnout. Kočičku jsem po 10ti minutách vylakala ze zahrady a vzala ji v náručí domu,ještě v noci byla ve velmi špatnem stavu převezena na veterinu do Vyškova kde bojuje o život. Tekla ji krev z pusinky,ze zadečku, netuším co se jí stalo ale vypadá to na otravu . Dělaly se testy ,krve ,sono a Kočička je už týden hospitalizovana na veterine ,netuším kolik to bude stát ale pan starosta se o ní odmítl postarat a já ji tam nemohla nechat umírat. Patří ke mě,miluji je jako vlastní ale dát domov dalším desítkám kočiček nemůžu. Prosím pomozte kdo můžete.

Koťátka od koleji

03. 08. 2023

Ve čtvrtek se našlo koťátko u kolejí v Bedihošti, paní hledala pomoc, spolek ji pomoct nemohl,sama se postarat také nemohla ale chtěla to zkusit. Ještě ten den v noci jsme se opět paní ozvala ale krmila maličké obyc.mlekem, nedokázala vypraznit takže po práci před půlnocí jsme pro kotě jely ,kamarádka ho přiblížila do Prostějova. Takže maličký Benjamin je u mě. Krásne prospívá,pije,vrni a já věřím že to spolu zvládneme . Je to pro mě ale další finanční zátěž vzhledem.k tomu že musím kupovat mlíčko. Bohužel ale za celý den se nikdo nepřihlásil aby paní pomohl a nechat ho někde umřít nešlo.

31 donations

220 Kč — Anonymous donor 9 months ago

“Děkuji za péči o kočičky.”
3 500 Kč — Milena 9 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 9 months ago

“❤️”
300 Kč — Anonymous donor 9 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 9 months ago

“Děkuji 🙏❤️”
500 Kč — Anonymous donor 9 months ago

“❤️ děkuji ”
2 000 Kč — Anonymous donor 9 months ago

300 Kč — Anonymous donor 9 months ago

200 Kč — Anonymous donor 9 months ago

777 Kč — Od 9 months ago