Kočičky z azylu Znojemsko nás potřebují! Pomozme

Znojmo, Prosiměřice / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Kočičky z azylu Znojemsko nás potřebují! Pomozme

Amount raised 93 003 Kč of 144 000 Kč goal
Left 8 days
65 % z původního cíle
The campaign has ended 30. April 2024

Help by sharing

Jsme Kočičí azyl Znojemsko – soukromá organizace Patricie Vítové, který zde téměř jako jediný na Znojemském okrese pomáhá kočičkám v nouzi. 

Azyl slouží primárně pro handicapované kočičky po vážných úrazech, jako je střet s autem a jiných nehodách ve venkovním prostředí. 

Staráme se i o krmná místa bezprizorních koček, kterým pomáháme zajišťovat krmení a hledáme nové domovy.

Fungujeme v domácnosti Patricie Vítové, která zajišťuje sama veškerý chod azylu a má za tím účelem 2 zaměstnání. Veškerou práci okolo kočiček pak dělá sama, kdy se po práci stará o azylové kočičky, jezdí na veteriny s marody, provádí odchyty vážně nemocných koček, vyzvedává věci do aukcí a mnoho dalších a dalších věcí. Čas od času jí vypomáhají dobrovolníci a největší oporou je jí momentálně veterinářka Jana Kalendová, která nás přijímá často po své pracovní době, aby kočičky zachránila. Faktury za léčbu nemocných se den ode dne navyšují, a opravdu moc prosíme naše příznivce a milovníky chlupáčků o jakoukoli finanční pomoc. Částka už přesáhla 100 tisíc. 

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na veterinární péči pro kočičky.

Momentálně opravdu nestíháme, v našich rukou se nám střídá rekordní množství koťat. Koťata odchovaná na lahvičce, které někdo vyhodil do pole, než aby vykastroval kočku, dále nemocná koťata, zraněná a v tomto období promrzlá z venku, a s minimální šancí na přežití.

Jednu kalamitu střídá druhá.

Na veterině jsme téměř denně, někdy i 2krát, a nebýt obětavé naší paní veterinářky Jany Kalendové ve Vícenicích, některá by ani nežila. 

Každý den běží pračka pomalu nonstop, ruce máčíme v dezinfekci, jen aby nedošlo k přenesení možné infekce, nebo té nejhorší, co může v kočičím světe existovat, kočičího moru –panleukopenie. Bohužel, díky lhostejnosti ostatních lidí, s ní bojujeme neustále a musíme být velmi opatrné a pečlivě dodržovat hygienické zásady. Například auta musíme po každém převozu vysvítit germicidní lampou, a až potom auto může teprve převážet jiné kočičky. 

Jsme unavené, vyčerpané a už se začíná vytrácet i to světlo na konci tunelu. Opravdu považujeme letošní rok za jeden z nejhorších, co se týká přemnožených a nemocných koťat, ortopedických operací a starých nechtěných kočiček. 

Budeme vám moc vděční, když nám pomůžete pečovat o nalezence i nadále 😻. – Děkujeme.

Patrons 1

160

Pro platbu převodem využijte tento unikátní QR kód, nebo na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 160

151 donations

500 Kč — Anonymous donor 1 day ago

252 Kč — Anonymous donor 2 days ago

777 Kč — Helena Procházková 4 days ago

252 Kč — Jaroslava 1 week ago

2 112 Kč — Lukas Petruj 1 week ago

“Sleduji vaši stránku na fb již několik měsíců a jste jedním slovem -úžasná- . Obdivuji vaši práci ,nasazení a lásku ke zvířatům.. ”
434 Kč — Jana Č. 1 week ago

777 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“QR platby 9.4.-15.4.2024”
200 Kč — QR platby 1 week ago

“děkujeme ”
1 000 Kč — Nelly 2 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago