Kočičí parťák Fanoušek potřebuje naši pomoc s úhradou péče!

Praha / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Kočičí parťák Fanoušek potřebuje naši pomoc s úhradou péče!

Amount raised 42 929 Kč of 41 600 Kč goal
Left -45 days
103 % z původního cíle
The campaign has ended 07. April 2024

Help by sharing

Pan Jaroslav adoptoval Fanouška z útulku v době, kdy se vrátil z léčebny do bežného života. Kocour je jeho přítelem rodinou i terapeutem. Pomáhá mu překonat osamělost a těžké životní období.

Na konci února Fanoušek onemocněl. Nemohl se vyčůrat a hrozila mu ruptura močového měchýře. Kocourův stav byl akutní a musel být hospitalizován. Šlo mu o život. Byl mu diagnostikován těžký zánět močových cest a močové kameny. Pokus o konzervativní léčbu nebyl úspěšný a Fanoušek musel podstoupit operaci. Byla tak komplikovaná, že museli přiložit ruku k dílu všechny paní doktorky, které v té chvíli byly ve službě. Zákrok trval víc než 2 hodiny. Fanoušek pak musel zůstat v nemocnici dalších 5 dní.

V současné době je již doma, ale každý den ho pan Jaroslav nosí na kliniku na kontroly, injekce a další potřebnou péči. Rekonvalescence po takovém zákroku je dlouhá a stale hrozí riziko komplikací. Stres spojený s prožitou bolestí, pobytem “v nemocnici”, aplikací spousty léků, injekcí a infuzí Fanouškovi také nepřidal.

Už teď vypotřeboval alespoň 5 ze svých 9 kočičích životů. Fanoušek je mimořádně hodný a laskavý kocour. Svojí vlídností a trpělivostí se získal srdce celého týmu veterinární kliniky. Stal se V.I.P. pacientem a všichni se snaží vyjít smolařskému kocourovi a jeho nešťastnému pánovi maximálně vstříc. Nejen skvělou péčí, ale i účtovanými cenami.

Jak sbírka pomůže?

Přesto se účet za veterinární ošetření, operaci a hospitalizace vyšplhal už na víc než na 40 000 Kč. Fanoušek potřebuje také speciální dietu, aby se předešlo tvorbě dalších kamenů.

Pan Jaroslav se živí jako uklízeč, a i když má 2 zaměstnání, je úhrada za Fanouškovu léčbu mimo jeho možnosti.

A s tím bychom potřebovali pomoc o vás, laskavých dárců. Vaše pomoc se tak násobí, pomůže nejen Fanouškovi, ale také Jaroslavovi, kterému je Fanoušek parťákem a terapeutem!

Děkujeme.

Děkujeme!

15. 04. 2024

DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM A PROJEKTU "ZNESNÁZE" ZA PODPORU A POMOC, KTERÁ UMOŽNÍ PANU JAROSLAVOVI ZAPLATIT VETERINÁRNÍ PÉČI PRO NEMOCNÉHO FANOUŠKA

I když je smutné, že Fanouškovi se nakonec pomoct nepodařilo, alespoň jste ulehčili jeho nešťastnému majiteli tím, že jste mu pomohli zaplatit úhradu za Fanouškovu péči na veterině.

Zuzana

 

Poděkování vám všem!

14. 03. 2024

Fanouškův stav se v době rekonvalescence zkomplikoval propuknutím nemoci FIP. Zřejmě se na něm podepsaly prožité těžkosti, bolest a stres. Na boj s další komplikací již bohužel neměl sílu a před půlnocí 8.3. 2024. zemřel. 

Zachránit ho již není možné, ale pořád platí, že pan Jaroslav potřebuje pomoci se zaplacením účtu na veterinární klinice.

Děkujeme za podporu.

83 donations

252 Kč — Anonymous donor 2 months ago

252 Kč — Dana 2 months ago

252 Kč — Lucie Nováková 2 months ago

100 Kč — Anonymous donor 2 months ago

373 Kč — Ladislav 2 months ago

100 Kč — Anonymous donor 2 months ago

104 Kč — Zuzana 2 months ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Petr 2 months ago

500 Kč — Olga 2 months ago