Kevinovi hrozí amputace tlapky. Pomozme!

Česká republika / Organizer: Nadační fond pomoci zc.manzes@avoksamota8

{}
0 %

Kevinovi hrozí amputace tlapky. Pomozme!

Amount raised 17 824 Kč of 17 000 Kč goal
Left -28 days
105 % z původního cíle
The campaign has ended 24. June 2024

Help by sharing

Tato sbírka je věnována teprve 5 měsíčnímu štěňátku Kevinkovi ,který bojuje s luxací radia v lokti ,nebo-li vykloubenou vřetenní kostí . Pomozte nám , udělat mu život,co nejkvalitnější a dopřát nejlepší péči . 


Kevina příběh

Kevin je 5 měsíční štěňátko jezevčíka . Je to drobný ,miloučký andílek s velkou chutí do práce a spousty energie,která pomalu odchází,právě kvůli jeho zdravotním problémům.

První týdny u nás v novém domově byli bez komplikací . S Kevinkem jsme chodili do města,jezdili MHD , učil se reagovat na jméno, pomaličku ho seznamovali se základními povely ,a když měl všechna důležitá očkování , povolili jsme a začali více chodit mezi psy ,také jsme začli podnikat s kamarády výlety. A tady to vše začalo .

Kevin měl problém s chůzí,velmi často se zastavoval ,lehl si na zem a nešlo s ním hnout. 

Stávalo se to víc a víc častěji . Jednu sobotu jsme se vydali na výlet , vystoupili jsme ,já se ještě natahovala pro věci . A v tu chvíli se objevilo auto,přímo vedle nás . Lekla jsem se, a strachem zatáhla Kevinka k sobě . V ten moment začal šíleně pištět , nemohl došlápnout na přední packu ,a když na ni došlápl,vyváděl . 

Cca po 10 minutách byl v klidu,nechal si na packu sáhnout ,zkontrolovala jsem ji . 

Jeli jsme domu , s tím ,že se mu nic nestalo a bude v pořádku. Jenže to se bohužel nestalo , celou noc jsme nespali,Kevin brečel ,nemohl ležet . A tak jsem brzy ráno,obvolala 9 veterin . Ozvala se jen jedna . Bez váhání jsme hned nasedli do auta . Naštěstí od nás byla jen 20 minut autem . 

Pan veterinář byl velmi milý a pozorný . Udělal mu celkovou prohlídku a ukázelo se,že na pohled je v pořádku . Kevin ale stále špatně došlapoval na packu ,na dotek byla velmi bolestivá . Musel se udělat RTG . 


A v ten moment se všechno otočilo o 360 stupňů . Na snímcích byl velmi viditelný nález. 

RTG – luxace radia v lokti , konečné stadium deformity . 

Jak Kevinek poroste,je možné ,že se tam udělá místo a může se to trochu narovnat ,ale také nemusí, bude se to zhoršovat a bude mít,čím víc větší bolesti . Pro nás je cenově nejpřijatelnější varianta amputace končetiny . Celý život nemůže být jen na lécích proti bolestím . Hledáme vhodného ortopeda a prokonzultovat s ním Kevinka stav . V této situaci je nejlepším řešením operace,která Kevinkovu pacičku uzdraví . Náklady jsou,ale velmi vysoké ,a naše finance nám tuto léčbu neumožňují . Nikdy bych nečekala,že budu muset žádat lidi o pomoc ,ale v tuhle chvíli jsme opravdu na dně . 


VYBRÁNO !

21. 06. 2024

Dobrý den všem

z celého srdce Vám všem moc děkujeme , díky Vám má kevinek šanci na bezstarostný život a špičkovou péči .

Jsme objednani na CT vyšetření k panu veterináři a zároveň ortopedovi Vepřekovi do Mimoně .


36 donations

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Pro pejska”
4 000 Kč — Václav Suda 1 month ago

“Snad bude brzo v poradku 🥺❤️”
800 Kč — Dogleader 1 month ago

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Velké díky za vaši práci.. Srovnávám na 6 tisíc.Zb Zbývá 11 tisíc vybrat. Věřím že každý milovník pejsků něco přidá. Děkuji za pejska! ”
545 Kč — Jarka 1 month ago

252 Kč — Anonymous donor 1 month ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

111 Kč — Anonymous donor 1 month ago

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Hodně štěstí a plno naběhaných radostných kilometrů přeje Samík”
500 Kč — Jezevčík Sam 1 month ago