Kauce na dostupnější bydlení pro 6člennou rodinu

Trutnov / Organizer: Gabriela Rudnycká zc.manzes@dohcan.anibagxela

{}
0 %

Kauce na dostupnější bydlení pro 6člennou rodinu

Amount raised 373 Kč of 30 000 Kč goal
Left 76 days
1 % z původního cíle
The campaign has ended 21. October 2022

Help by sharing

Jsme 6členná rodina, já maminka dětí, můj partner a 4 děti: Sebastianovi je nyní 1 rok, Valentince 4, Alexovi 12, ten nám ještě chodí na základní školu a 16letá Sofie si nyní dělá výuční list na oboru kuchař-číšník. Naši dva nejmenší jsou se mnou doma, jsem na rodičovské dovolené.

Problémy s bydlením

Bydlíme nyní v Náchodě, ale musíme se přestěhovat, v aktuálním bydlení již pro naši rodinu nejsou vhodné podmínky. Našli jsme levnější pronájem v Jánských lázních, ale stěhování pro naši rodinu znamená aktuálně výdaje, které nejsme schopni pokrýt. Partner je nemocný, odebrali mu polovinu žaludku a dělají se mu srůsty. Já jsem před rodičovskou dovolenou manuálně pracovala v gumárenské výrobě, i když mám dlouholeté problémy se zády a jsem zdravotně znevýhodněná.

Už jsme nevěděli, kam se obrátit, a tak nás náš sociální pracovník doporučil na tuto sbírku. Zprvu jsem měla ostych náš příběh sdílet, ale chci se ze všeho zase oklepat a dát dětem domov, jaký si zaslouží.

Nemáme doma mnoho nábytku, ale ani nedisponujeme takovým finančním obnosem, abychom se mohli přestěhovat, zaplatit kauci a trochu se nastartovat a zmátořit. V novém podnájmu si budeme moci např. více měsíčně odložit stranou.

Děkujeme všem za pomoc.

1 donations

373 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago