Kauce na bydlení pro maminku v rozvodovém řízení

Praha / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Kauce na bydlení pro maminku v rozvodovém řízení

Amount raised 0 Kč of 25 000 Kč goal
Left -749 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 06. July 2022

Help by sharing

Jmenuji se Jaroslava a mám dvě děti, po sledu spousty nešťastných událostí jsem se uchýlila k rozvodu s otcem dětí, který je nyní v soudním řešení. Toto rozhodnutí bohužel zapříčinilo dvakrát psychotickou ataku ze strany manžela, po kterých je hospitalizován v psychologické léčebně.

První návrat manžela z hospitalizace dceru natolik rozrušil, že odešla z domova a následně skončila na psychiatrii pro sebevražedné myšlenky.

Musela jsem rychle jednat a sehnat okamžitě nové bydlení, kam s dětmi půjdeme. Obavy z dalšího návratu otce dětí z léčebny mám veliké. Pro začátek bude asi nutný asistovaný styk s dětmi, aby nebyli spolu o samotě. Prioritou je teď pro mě především znovu zajistit stabilní zázemí pro mé děti, kde budou moci znovu začít spokojeně žít.

Manžel teď není výdělečně činný a nemá ani žádné úspory, finančně nás tedy nepodporuje a vše je to na mně. Na začátku nového pronájmu je ale potřeba zaplatit první nájem i kauci. První měsíc bychom se tedy ocitli jen sotva s pár tisícikorunami na měsíc, což nepokryje náklady, které nás nyní čekají, například zdravotní péči pro děti: rovnátka pro syna a kontaktní čočky pro dceru. Pak například náklady spojené se školou a kroužky...

Touto cestou moc prosím o podporu pro mé děti, aby se dcera mohla v klidu soustředit na léčbu a měla k tomu bezpečný domov. A stejně tak aby se situace stabilizovala pro syna. V neposlední řadě, než bude u konce rozvodové řízení a vyřídím všechny dostupné příspěvky, abychom měli na první týdny možná měsíce života. Jsem zaměstnána na plný úvazek a situaci aktivně řeším – našla jsem nám již nový podnájem.

Na tuto sbírku mi také dala doporučení naše sociální pracovnice z OSPOD. Doufám, že bude brzy tato životní etapa za námi a pro děti budou dny zase lepší, moc bych si to přála.

Děkujeme vám za každou vyjádřenou podporu. Nedá se to ani slovy vyjádřit.

Patrons 1

Women for women

Sbírka byla spuštěna na doporučení organizace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s.

2 donations

“Převod do sbírky pro samoživitele”
-252 Kč — znesnáze21 2 years ago

“❤️”
252 Kč — Anonymous donor 2 years ago