Jarouškovi se vrátila rakovina, podpořme tohoto bojovníka!

Kladno, Žilina / Organizer: Petra Švecová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Jarouškovi se vrátila rakovina, podpořme tohoto bojovníka!

Amount raised 558 737 Kč of 300 000 Kč goal
Left -357 days
186 % z původního cíle
The campaign has ended 23. June 2023

Help by sharing

Od listopadu roku 2020 bojuje náš čtyřletý Jaroušek s rozsáhlým nádorem v mozku.

Po devítihodinové operaci jsme si mysleli, že je vše za námi a bude už jen dobře. Ale potom přišly výsledky histologie. Zhoubný nádor. Na onkologii v pražském Motole jsem držela Jarouška na klíně a měla jsem co dělat, aby mi nespadl na zem. To přece není možné. To se neděje, z toho se probudíme.

Opak je pravdou, žijeme noční můru.

Doma máme, vedle nemocného Jarouška, ještě zdravého Jonáška, staršího bráchu. Musíme se o něj postarat, aby pocítili tu bolest a strach, který denně prožíváme, co nejméně. Ale jak? S pomocí babičky, které je 66 let a sil ji na malého energického kluka také moc nezbývá, jsme se snažili vše vybalancovat. Manžel chodil do práce, jak to šlo, protože účty se samy nezaplatí, musíme něco jíst a náklady spojené s léčbou také nejsou nejlevnější. A já s Jarouškem bydlela napůl cesty mezi Kladnem a nemocnicí v Motole.

Po 13měsíční chemoterapické léčbě jsme chtěli za vším udělat tlustou čáru a začít zase žít. Nečekaně jsem otěhotněla. Co teď? Co když se Jarouškovi rakovina vrátí? Jak bychom to vše zvládali? 

Pravidelné tříměsíční kontroly v nemocnici pro nás byla rutina. Naštěstí vše probíhalo dobře. V srpnu se nám narodila dcerka Julie Rozálie a zase rozsvítila náš svět o další kousek radosti.

A potom přišel říjen 2022. Rakovina se vrátila, neporazili jsme ji.

Zatočil se nám celý svět a dostali jsme se do takových otáček, že už je nejsme schopni udržet.

A začalo další kolečko: 2 náročné operace mozku, 14 dnů hospitalizace a 33 cyklů protonového ozařování v Praze Na Bulovce.

Všechna ozařování, která probíhala v celkové anestezii a trvala celkem 3 měsíce, absolvoval s Jarouškem manžel. Musela jsem být doma s Julií a Jonášem, který nemohl nastoupit do žádné dětské skupiny, ani školky, aby nenosil do domácího sterilního prostředí dětské nemoci. Mohly by být totiž pro Jarouška fatální.

Výsledky magnetické rezonance však nevyšly dobře, nádor se objevil v přední části hlavičky.

Léčba nezabírá. Lékaři tedy zkouší poslední možnost léčby, další chemoterapie, a my se jen modlíme.


Jak sbírka pomůže?

Vedle obrovské bolesti a nepopsatelného strachu musíme ještě řešit výpadek finančního příjmu a náklady na cesty do nemocnice a zpět také nejsou v této situaci nejlevnější.

Už nejsme schopni se s tím vypořádat sami, a tak prosíme o pomoc, aby mohl Jaroušek v léčbě pokračovat a mohli jsme se postarat i o Julii a Jonáše.

Pokrytí nákladů na běžnou domácnost, jídlo, účty za bydlení, elektřinu, vodu, ozdravný pobyt, rehabilitace a cestovní náklady do nemocnice a zpět, speciální výživa pro Jarouška, ošacení pro všechny děti.

Děkujeme Vám všem, Jarmila


Poděkování

25. 03. 2024

Velice si za celou naši rodinu vážím vás všech, kteří  Jarouškovou nemoc podpořili jakoukoliv částkou, je to pro nás neskutečné, že existují hodní lidé, kteří dokážou v naší situaci pomoci a chtěli, aby se Jaroušek měl dobře. Ještě jednou děkujeme za podporu, Bodišovi 

1072 donations

“Myslíme na vás 🍀❤️”
300 Kč — L+D+R❤️🍀 1 year ago

“Moc na vás myslíme”
1 000 Kč — babička s Viktorkou 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Posílám hodně sil a moc držím palce, aby byla léčba úspěšná! 💗”
777 Kč — Eliška 1 year ago

“Jarouškovi a celé rodině mnoho sil! Držím pěsti...Takhle by to na světě chodit nemělo. Ať Vás andělé strážní opatrují.”
300 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Jaroušku ....ty to dáš ❤️”
373 Kč — Zuzana Křenková 1 year ago

“Držím palečky, ať Jaroušek tu mrchu porazí 💙”
2 112 Kč — Marta 1 year ago

“Držím palce 🍀🍀🍀”
373 Kč — Anička 1 year ago

“Spoustu sil přeji celé rodině, ať tu zlou rakovinu porazíte.”
400 Kč — Eliška 1 year ago

“Držte se a bojujte!!!”
1 500 Kč — Petra 1 year ago