Invalidní vozík pro maminku Olgu

Plzeň / Organizer: Lucia Tesáčeková zc.murtnec@aknormas

{}
0 %

Invalidní vozík pro maminku Olgu

Amount raised 78 604 Kč of 75 800 Kč goal
Left -124 days
104 % z původního cíle
The campaign has ended 20. January 2022

Help by sharing

JMoje invalidní maminka, které je 64 let, akutně potřebuje speciální invalidní vozíček Eloflex, který unese 120 kg.

Maminku před lety posadila na invalidní vozíček mozková mrtvice, kdy přestala cítit jednu nohu úplně a druhou cítí jen z půlky, dále trpí vaskulární demencí, vysokým krevním tlakem, má špatné kyčle, artrózu, koxartrózu, nemá štítnou žlázu a jiné.

Tento speciální vozík je lehký, elektrický a dá se složit do auta. Pro mou maminku by znamenal možnost nebýt jen uvězněna vevnitř, ale vyjet i někam ven, aby něco v životě ještě zažila a nebyla jen neustále doma zavřená.

Před 2 lety nám tragicky odešel můj tatínek a maminky manžel, který mamce hodně pomáhal, dokud mohl, pak jsem pečovala o maminku i tatínka já. Byla jsem u tatínka do poslední chvíle a slíbila jsem mu, že se o maminku postarám. Dělám to velice ráda, ale finančně to vždy není lehké a na tento vozík pro nás není reálné našetřit.

Navíc já sama jsem invalidní a od února tohoto roku na marodce, kdy jsem prodělala těžší formu covidu, po kterém mi byla také zjištěna Běchtěrevova nemoc (chronická bolest a ztuhlost v dolní části páteře). Můj zdravotní stav se zhoršuje a já bohužel nevím, co bude dál. Před covidem jsem pracovala na poloviční úvazek a pečovala o moji maminku, která bez péče nemůže být. Bohužel se i její zdravotní stav zhoršuje.

Na vozík jsem založila sbírku na jiné platformě na pomoc mamince k invalidnímu vozíčku, kde se bohužel vybralo jen 16 200 kč. Vozíček, který maminka potřebuje stojí cca 92 000 kč. Věřím tomu, že když se sbírka vydaří, vrátí se jí opět chuť do života, protože jí budu moci brát za kulturou a nebude pořád zavřená doma.

Pokud by se vybralo více finančních prostředků, než je potřeba na vozík, použili bychom je na další pomůcky, které nutně potřebuje.

Děkujeme.

Děkuji

03. 01. 2022

Děkuji Všem laskavým lidem který nám dávají naději aby maminka mohla opět žít. Děkuji za vaše vzkazy které mi dodávají sílu. Děkuji za každou korunku a nesmírně moc si vaši pomoci vážím. Přeji všem hodným andělům ať jsou v novém roce zdravý šťastný protože to je to nejcennější co člověk může mít.

119 donations

2 431 Kč — Ivan a Ivka 4 months ago

373 Kč — Anonymous donor 4 months ago

“Ať se daří.”
16 777 Kč — Anonymous donor 4 months ago

91 Kč — Anonymous donor 4 months ago

“Myslím na Vás”
100 Kč — Eliška 4 months ago

111 Kč — Anonymous donor 4 months ago

252 Kč — Daniel Valena 4 months ago

“Moc na Vás myslím, ať se daří”
500 Kč — Hela 4 months ago

“Držte se. Přeji Vám jen to dobré. ”
253 Kč — Tereza 4 months ago

327 Kč — Anonymous donor 4 months ago

Discover more

Při požáru přišli rodiče o dceru. Pomozme jim alespoň opravit dům
56 %

Při požáru přišli rodiče o dceru. Pomozme jim alespoň opravit dům

Tragédie na Kladensku. Pomoc rodině zesnulého Ondráška
341 %

Tragédie na Kladensku. Pomoc rodině zesnulého Ondráška

Lucince s leukémií odlehčí automobil
32 %

Lucince s leukémií odlehčí automobil