Invalidní samoživitelka Ladislava s dětmi potřebují domov

Kolín / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Invalidní samoživitelka Ladislava s dětmi potřebují domov

Amount raised 2 875 Kč of 30 000 Kč goal
Left 56 days
10 % z původního cíle
The campaign has ended 01. October 2022

Help by sharing

Jsem samoživitelka ve 3. stupni invalidního důchodu, která se stará o syna a dceru – 15letá dvojčata. Spolupracuji se sociálně aktivizační službou pro rodiny s dětmi na hledání samostatného bydlení.

Na vše sama a v invalidním důchodu

V minulosti jsme si prošli vším možným a v mém současném zdravotním stavu je pro mě prakticky nemožné najít si práci. Trpím artritidou a po prodělané borelióze dalšími zdravotními problémy. Chodím o holích a čeká mě ještě výměna kolenního a kyčelního kloubu, klouby obou palců, mám problémy s páteří a plotýnkami.

Nyní žiji s dětmi v jednom pokoji v bytě u své nejstarší dcery a její rodiny. Nejsou zde ale vyhovující podmínky, abychom tu s mohli dlouhodobě zůstat.

Výtěžek sbírky půjde na kauci a nájemné v novém bydlení.

Dvojčata jdou v září na střední školu, potřebují také dioptrické brýle. Vůbec nevím, jak to všechno zvládneme, mám totiž už teď dluhy, které ale aktivně řeším ve spolupráci se sociální pracovnicí a část se mi již naštěstí podařilo vyřešit v rámci Milostivého léta.

Žijeme jen z mého invalidního důchodu, výživného pro dvojčata a přídavků na děti. Prosím, pomozte mi zajistit holkám klidný domov, aby mohly mít alespoň trochu prostoru na učení a zázemí domova, jako ostatní děti. 

5 donations

“Držte se!”
252 Kč — Kamila 3 days ago

373 Kč — Bývalý klient Prostoru 3 days ago

777 Kč — Anonymous donor 4 days ago

“Přejeme hodně štěstí ”
1 221 Kč — Bejvlovi 4 days ago

“Hodně štěstí”
252 Kč — Anonymous donor 5 days ago