Invalidní Filip a Zara to rozjedou v novém automobilu

Praha / Organizer: Filip Havlín zc.nilvah@pilif

{}
0 %

Invalidní Filip a Zara to rozjedou v novém automobilu

Amount raised 0 Kč of 500 000 Kč goal
Left -496 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 06. February 2023

Help by sharing

Jmenuji se Filip a v minulém roce jsem byl skoro 9 měsíců nemocný. Mám psa, který je bohužel také nemocný a vyžaduje častou veterinární péči. Sám jsem se dostal do invalidního důchodu 3. stupně, kdy jsem velmi omezen fyzicky. Již 50 metrů mi činní velké potíže, zároveň jsem na biologické léčbě a trpím i nefyzickým onemocněním.

Jak sbírka pomůže?

Velmi by mě pomohl automobil, do kterého nemohu investovat, protože z důchodu sotva pokryji energie, nájem a základní potřeby. Snažím se přivydělat si různými diskuzemi, kde mě to zdraví dovolí, automobil by mi usnadnil běžné činnosti jako například nakupování. Především by mi ale velmi usnadnil dojíždění k lékařům a mohl bych se dostat na místa, na která se jen těžko dostanu.

Trpím těžkým, nevyléčitelným onemocněním plic, které se dá pouze brzdit, biologickou léčbou mozku a nefyzickým onemocněním.S osobním vozem bych získal mobilitu a nemusel bych být závislý na mých známých, kteří jsou časově velmi limitování.

Splnil by se mi sen. Vaším příspěvkem pomůžete nejen mě ale i mému psovi, kterého bych mohl snadněji brát k veterináři, ale i na místa, na která se nyní nedostanu.

Vzhledem k povaze mého zdravotního hendikepu potřebuji automobil se zvýšeným sezením. 

Vašim příspěvkem pomůžete muži ve středním věku, v plné invaliditě, který se do ní dostal z důvodu vážných zdravotních omezení, odlehčíte také staršímu psovi, který by se tím snáze dostal na veterinu, do přírody. Prognóza zdravotního stavu je, že se neočekává zlepšení, omezení řidičského oprávnění však naštěstí nemám, a tak mě od vysněného automobilu dělí právě finanční bariéra.

Podle vybrané částky plánuji automobil pravděpodobně z bazaru, kde základní parametry budou stav vozidla, úspornost a min. nutné investice do oprav, kromě běžného opotřebení, které je u každého automobilu.

Budu vám velmi vděčný za jakoukoliv pomoc.

Děkuji.