Hipoterapie pro Janičku s autismem a hypotonií

Praha / Organizer: Jana Suková zc.manzes@202jnrtx

{}
0 %

Hipoterapie pro Janičku s autismem a hypotonií

Amount raised 20 000 Kč of 20 000 Kč goal
Left -600 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 31. August 2022

Help by sharing

Janička je 3,5letá holčička. Je naše jediné dítě. Trpí poruchou autistického spektra, a proto je v péči logopeda, psycholožky a dochází na ergoterapie, rehabilitace i hiporehabilitace. Navštěvujeme s Janičkou také Centrum terapie autismu, kde trénujeme nácvik sociálních dovedností.

Veškeré terapie jsou velmi finančně nákladné. 

Janička se bohužel nepotýká jen s poruchou autistického spektra, ale také s narušeným vývojem jemné a hrubé motoriky. Od jejích 6 týdnů jsem s ní cvičila Vojtovu metodu. Janička má hypotonii, slabé svalové napětí po celém těle, ploché nožičky, oslabený střed těla – bříško a záda.

Pečující rodiče

Já jako její maminka jsem aktuálně na rodičovské dovolené. Požádala jsem ve své práci o možnost neplaceného volna v rámci 4. roku věku Janičky, abych se jí mohla plně věnovat v rámci všech terapií. Finanční prostředky do rodiny tedy přináší pouze manžel, tatínek Janičky, bydlíme v bytě v Praze, kde jsou nájmy vysoké a hradíme velmi finančně nákladné terapie z jednoho platu.

Finanční situace proto pro nás začíná být nepříznivá. Ale přesto všechno bychom neradi Janičce bránili ve vývoji a chceme jí umožnit se posunout, co nejdále to jen půjde. Z toho důvodu bychom Vás chtěli moc poprosit o finanční dar Janičce na intenzivní hipoterapie, které mají velmi prospěšný vliv na její pohybový i psychický vývoj a rozvoj komunikačních schopností. 

 Ze srdce předem děkujeme za pomoc. Se srdečným pozdravem, rodina Janičky.

28 donations

1 028 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 221 Kč — Garp 2 years ago

“Držím palce:)”
500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“🍀”
252 Kč — Petra 2 years ago

300 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“♥️”
1 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

778 Kč — Ota 2 years ago