Filipova cesta za lepším zdravím: podržíme ho v těžkých chvílích

Praha / Organizer: Filip Havlín zc.nilvah@pilif

{}
0 %

Filipova cesta za lepším zdravím: podržíme ho v těžkých chvílích

Amount raised 0 Kč of 74 088 Kč goal
Left -274 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 22. October 2023

Help by sharing

Jmenuji se Filip, je mi 43 let. Od 16 let trpím chronickou obstrukční plicní nemocí (CHOPN). K této závažné diagnóze se bohužel přidaly další zdravotní komplikace, jako jsou chronické migrény, zánět jícnu a jiné neduhy, se kterými se potýkám z důvodu zvýšené medikace. 

Vlivem zhoršujícího zdravotního stavu jsem se bohužel ocitl plném invalidním důchodu. Přestože mám zažádáno o příspěvek na péči a pravidelně využívám možnosti potravinové banky, je pro mě čím dál těžší být finančně nezávislým, protože nároky na život se ve spojitosti se zhoršujícím fyzickým stavem zvyšují. 

Moc rád bych věnoval energii svému zdraví. Proto nyní plánuji nastoupit do denního stacionáře v rámici seberozvoje v cestě za uzdravením. Tato péče je hrazená zdravotní pojišťovnou, ale vzhledem k tomu, že je časově náročná, nezbývá mi již prostor na to, abych mohl chodit na brigády a důchod mi bohužel veškeré životní náklady nepokryje.

Jak peníze pomohou? 

Peníze bych využil na zaplacení několika nájmů po dobu, co budu docházet do stacionáře a nebudu si tak moci dovolit přivýdělek formou brigády.

Velmi děkuji za vaši podporu. Filip