Elektrický vozík pro Lucii s dětskou mozkovou obrnou

Praha / Organizer: Lucie Siváková zc.salta@eicuL.avokaviS

{}
0 %

Elektrický vozík pro Lucii s dětskou mozkovou obrnou

Amount raised 1 600 Kč of 173 088 Kč goal
Left -344 days
1 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2022

Help by sharing

Jmenuji se Lucie a celých 35 let, co jsem na světě, bojuji s dětskou mozkovou obrnou, se kterou jsem se bohužel setkala hned při narození. I přes svou diagnózu se snažím být co nejvíc aktivní. Žiji v hlavním městě v pronajatém bezbariérovém bytě sama. Zdravotní stav se mi ale neustále zhoršuje a bolesti kloubů i dolních končetin se stále zvětšují.

K pohybu používám elektrický vozík, jinak to už bohužel nejde.

Můj stávající vozík je ale už po 7 letech nepojízdný, a navíc potřebuji vozík, který bude polohovatelný, a já si budu moci různými pozicemi ulevit od bolesti. Na vozíku totiž sedím i 15 hodin denně a je tak velmi důležité nebýt jen v jedné pozici. Požádala jsem o finanční příspěvek další organizace, zatím však nemám rozhodnutí o výši příspěvku. Pokud mi budou přiznány, bude cílová částka u sbírky ponížena.

Jak mi nový elektrický vozík pomůže?

Budu opět moci zvládat běžné denní činností. Budu zase moci sama jezdit za kamarády i na výlety a na nákupy. Prostě a jednoduše budu zase soběstačná, a to je dar k nezaplacení. Také jsem začala hrát hru pro vozíčkáře boccia a velmi mě tato hra baví, a i u ní vozík využiji. Na tréningy dojíždím do tělocvičny Jedličkova ústavu a jsem velmi vděčná za tuto příležitost.

Jsem si velmi dobře vědoma, že současná doba není pro mnoho z vás lehká, a proto vám moc děkuji za jakoukoliv finanční pomoc, nebo pomoc se sdílením mého příběhu.

3 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Přeji Vám, ať na elektrický vozík dosáhnete a pomůže vám ve věcech, které jsou pro nás chodící běžné. Krásné Vánoce!”
227 Kč — Barbora 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago