Druhá šance pro samoživitelku Veroniku

Praha / Organizer: Veronika Linková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Druhá šance pro samoživitelku Veroniku

Amount raised 13 253 Kč of 7 000 Kč goal
Left -688 days
189 % z původního cíle
The campaign has ended 27. August 2022

Help by sharing

Jmenuji se Veronika, je mi 40 let a mám 2 syny – 4letého Dominika a 3letého Nikolase. V životě jsem si prošla vším možným a jsem pevně rozhodnutá klukům dopřát vše, co potřebují. Svou komplikovanou minulost jsem dokázala překlenou absolvováním potřebných terapií a dnes jsou mou největší motivací a prioritou právě kluci. 

Podpora samoživitelky

Jsem matka samoživitelka, otec výživné neplatí a o děti nejeví zájem. Každý měsíc vyjdeme jen proto, že jezdím do potravinové banky. Také chodím do charitativního šatníku, kde klukům pořizuji oblečení a hračky.

Dělám prostě co se dá, aby kluci nestrádali. Momentálně už rozesílám životopisy, abych mohla hned od září nastoupit do práce. Jelikož je ale naše situace finančně taková, jaká je, a navíc se všude zdražuje, tak nemám z čeho zaplatit výdaje spojené se školkou za měsíc září, kdy půjdou oba mí synové do školky.

Chtěla bych vás požádat o pomoc s první platbou pro oba syny na školkovné, stravné a příspěvek do fondu.

Prosím, pomozte nám, situace je pro nás už takhle obtížná a toto je ten první a nejzásadnější krok, jak nás dostat ze začarovaného kruhu. Jsem odhodlaná si práci najít a k tomu musí chodit kluci do školky.

Věřím, že každý si zaslouží druhou šanci, v minulosti jsem užívala drogy, ale to byla minulost, kterou jsem nekompromisně nechala za sebou.

Dnes spolupracuji se sociálními pracovníky a pro moje děti, které za nic z mojí minulosti nemohou budu dobrou maminkou, která se o vše postará, když už jsme na všechno zůstali bez tatínka.

Prosím, podpořte nás na naší cestě.

Obrovské poděkování

26. 09. 2022

Děkuji, že jste mi všichni společně ukázali, že i když je člověk samoživitelka, tak že se dá vše řešit, a že na to není člověk úplně sám. Ty děti za to stojí a udělat pro ně to základní – zaplatit školkovné, stravné a kulturu se nakonec díky vašim darům povedlo.

Potřebovala jsem opravdu rychlou, důležitou pomoc a té se mi víc, než poskytlo. Kluci chodí od září do školky a já se teď nemusím stresovat do listopadu, jak tu školku pro ně uhradím. Moc děkuji všem dárcům a celé vaší organizaci znesnáze21.

Platformě znesnáze21 a paní Burešové bych zase chtěla poděkovat za péči a jasný, vstřícný přístup k rodinám, co jsou momentálně v nouzi neboli v nelehké situaci. Chyby děláme všichni, někdo větší, někdo menší, ale dokázat si to přiznat a změnit vše od základu je hodně vyčerpávající a stojí to hodně úsilí, trpělivosti, sebedůvěry atd. Děkuji, že jste mi pomohli na mojí cestě.

S pozdravem Veronika Linková a synové Dominik a Nikolas

17 donations

2 112 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Držte se 😘”
480 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 221 Kč — Iva 2 years ago

220 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

“Hodně štěstí”
500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

128 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

126 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago