Domov pro onkologickou pacientku Elišku

Collected
12 836 Kč
Jmenuji se Eliška, je mi 45 let a jsem již několik let onkologická pacientka v remisi. Mám za sebou 3 operace a jsem v invalidním důchodu.
Díky onemocnění jsem se musela přestěhovat ke svým rodičům do jejich malého bytu, který je pro 3 osoby naprosto nevyhovující.
Výtěžek sbírky mi pomůže zaplatit kauci a nájemné, abych se mohla přestěhovat.
Již dlouho mám zažádáno o byt u magistrátu města, i u MČ Praha 10, ale jsem stále velmi dole v pořadníku, což může trvat i několik dalších let. Velmi již cítím, že potřebuji bydlet sama a odlehčit sobě a mým rodičům.
Prosím vás tak o podporu na mojí cestě za vlastním domovem.
Děkuji.
17 donations
“Moc Vám přeji hodně sil.”
“Není to mnoho, ale snad to trochu pomůže”
“Přeji hodně zdraví a štěstí 😊”
“Přeji hodně sil🍀”
