Domov pro Járu s postižením a jejích 7 sourozenců

Lovosice / Organizer: Františka Kozlová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Domov pro Járu s postižením a jejích 7 sourozenců

Amount raised 0 Kč of 55 000 Kč goal
Left -518 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 02. July 2022

Help by sharing

Bydlím s 8 dětmi v Městské ubytovně v Lovosicích. Rozvedla jsem se se svým manželem, protože spáchal trestný čin a bylo nemyslitelné, aby se nadále podílel na výchově dětí.

Nejstarší děti mi naštěstí hodně pomáhají, za což jsem moc vděčná, protože dcera Jaroslava má Downův syndrom. Jarka navštěvuje dopoledne speciální školu a nejmladší syn, se kterým jsem byla do nedávna na mateřské, začal chodit do školky, a tak si intenzivně hledám práci, ale péče o Jarušku už je tak velký závazek a je velmi obtížné sehnat zde v Lovosicích místo, kde by mě potřebovali právě dopoledne, kdy je ve škole. Většina míst zde je na dvousměnný provoz.

Najít potřebné vhodné bydlení pro naši početnou rodinu není jednoduché, hlavně protože ze svých skromných příjmů nejsem schopná našetřit na kauci. Výtěžek této sbírky tak půjde právě na ni a na první nájemné.

Děti potřebují klidné prostředí pro přípravu do školy, a i nějaké to základní soukromí. Hledáme pronájem většího bytu, popřípadě nějakého rodinného domu. Právě kvůli postižení dcery, by bylo ideální mít rodinný domek se zahradou.

Budeme vám moc vděční za jakoukoliv pomoc, která nám pomůže odrazit se. Pak už se zase o vše postarám sama s pomocí všech mých malých parťáků.

Děkujeme.

Sbírka byla spuštěna na doporučení sociální pracovnice.