Děti zpátky domů: nájem pro maminku s úrazem

Jeseník, Bernartice / Organizer: Markéta Krabicová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Děti zpátky domů: nájem pro maminku s úrazem

Amount raised 0 Kč of 15 600 Kč goal
Left -700 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 22. June 2022

Help by sharing

Jsem maminka a žiji sama se 3 dětmi, o které se také sama výhradně starám. Nešťastnou náhodou jsem vypadla z okna, musela jsem být hospitalizována, mám vlivem tohoto úraz – sešroubovanou nohu, nechodící ortézu a musí používat berle. Sama v současné chvíli nejsem schopná zajistit odpovídající péči o dcery.

Bývalý partner a otec dvou holčiček také není schopný zajistit všem třem dětem péči a ani od nikoho z rodiny nemáme možnost výpomoci.

Dcery musely být převezeny do Klokánku do doby, než se ke mně budou moci vrátit domů. (Do doby, než se budu schopná aspoň sama postavit zase na obě nohy). Vlivem toho mi také byly odebrány veškeré dávky – rodičovský příspěvek a přídavky na děti. Starší dcerky navštěvují pravidelně mateřskou školku, ale s nejmenší holčičkou jsem zatím doma.

Moje finanční situace se tak velmi zhoršila, jelikož nemám nárok na podporu, na které jsem závislá do doby, než půjde i nejmladší dcerka do školky. A jelikož nemůžu chodit, tak tím pádem nesplňuji podmínku zařazení do evidence uchazečů o práci. Po návratu dětí do mé péče mi opět budou zase vypláceny dávky, a tak budeme zase finančně stabilní.

Potřebovala bych ale nyní zafinancovat dvou měsíční nájem ve výši 15 000,- Kč, aby nedošlo ke ztrátě bydlení, a tím bych přišla o možnost vrátit děti do rodiny.

Na sbírku mě doporučila sociální služba, se kterou aktivně spolupracuji.

S klientkou naše služba pracuje dlouhodobě. Nikdy u ní nebyl problém s výchovou a zaopatřením dětí. Vždy se o děti starala. Klientce pomáháme vyřizovat dávky, aby nedocházelo k žádným dluhům.

Moc Vám všem děkuji za podporu, která mi pomůže se zase s dětmi stát rodina.